X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рослинний і тваринний світ Північної Америки

Завантажити презентацію

Рослинний і тваринний світ Північної Америки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Співпраця вчителя і асистента вчителя.

Слайд 2

Знедолена природою дитина не повинна знати,       що вона малоздібна, що у неї слабкий розум, слабкі сили.    Виховання такої дитини повинно бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим. В.О.Сухомлинський  

Слайд 3

Командний підхід Чітке бачення-чітке та погоджене усіма членами команди бачення майбутнього дитини. Відданість ідеї спільної роботи-різні перспективи і здібності збільшують ефективність команди. Спільна відповідальність-усі члени команди відповідають і звітуються за дії команди. Взаємозалежність – визначення спільних цілей, розуміння й цінування унікальності внеску кожного з членів команди.

Слайд 4

СПІВПРАЦЯ

Слайд 5

Рівні співпраці Між вчителем і асистентом. Між вчителем, асистентом і фахівцями, які є штатними працівниками закладу освіти. Між всіма педагогами закладу освіти та зовнішніми спеціальними педагогами та іншими фахівцями.

Слайд 6

Асистент вчителя Асистент вчителя Дитина Учасник освітнього процесу

Слайд 7

Функції асистента вчителя: Організаційна Навчально-розвивальна Діагностична Прогностична Консультативна

Слайд 8

Робота асистента вчителя полягає в Співпраці з учителями в організаціі інклюзивного навчання та виховання дитини з ООП, батьками учня. Участі в проведенні обстеження, спостережень щодо вивчення психофізичних особливостей дитини. Участі в розробці та реалізаціі ІПР. Оформленні відповідної документаціі.

Слайд 9

Моделі діяльності асистента вчителя Індивідуальний супровід Асистування вчителю Співучителювання

Слайд 10

Взаємодія вчителя і асистента вчителя Обов’язки вчителя - оцінити навчальні потреби на основі даних про учнів. Спільна робота – обговорити можливості учня з ООП, його спільні там слабкі сторони. Обов’язки асистента вчителя -відвідувати засідання зі складання ІПР.

Слайд 11

Спільні обов’язки Обговорюють бажані результати для учнів. Обговорюють освітні, повідінкові та емоційні цілі. Беруть участь у розробці ІПР учня з ООП.

Слайд 12

Стратегії ефективної роботи вчителя та асистента вчителя Спільне обговорення ролей і завдань (ще на початковому етапі роботи). Наголос на важливості та дотримання конфіденційності. Спільне обговорення підходів до навчання. Проведення регулярних зустрічей та вироблення спільних стратегій поведінки та викладання, надання та отримання зворотнього зв’язку, обговорення проблемних ситуацій.

Слайд 13

Акценти у співпраці Важливо щоб усі члени колективу - спільно визначались,обмінювались,реалізовували та оцінювали ідеї/практики викладання щодо учнів з ООП на основі існуючих знань спеціального педагога(асистента вчителя) про необхідні адаптаціі та модифікаціі відповідно до впливу порушень розвитку дитини на процес навчання,та на основі знань учителя про типову навчальну програму і типові методи навчання.

Слайд 14

Модель співпраці Підтримуюче викладання. Цей підхід також відомий як «один викладає, інший допомагає», або «ведучий і помічник». Паралельне викладання. Паралельне викладання відбувається тоді, коли педагоги працюють одночасно з різними групами учнів в одному класі. Додаткове викладання практикується тоді, коли треба, щоб один з педагогів підсилив якість викладання іншого педагога. Викладання в команді це одночасне/почергове ведення уроку двома педагогами. За такої форми спільного викладання учні взаємодіють з усіма вчителями в класі, що є ключовим для дітей з ООП.

Слайд 15

Основні моделі спільного викладання в класі Модель консультування Вчитель може виступати консультантом асистента у питаннях адаптації та модифікації навчальних завдань Модель навчання Вчитель та асистент вчителя по черзі навчають один одного з тих питань, в яких вони є компетентними. Модель співпраці Передбачається розподіл обов’язків між вчителем та асистентом.

Слайд 16

Приклад спільного виконання плану уроку Учитель Здійснення викладання та проведення уроків для всього класу, груп дітей та індивідуальна робота з окремими дітьми. Надання необхідних матеріалів асистенту вчителя. Асистент Детальніше пояснення елементів уроку тим учням, у яких виникають проблеми. Робота з малими групами дітей або індивідуально з окремими дітьми.

Слайд 17

Робота з батьками Учитель Участь у зустрічах з батьками, коли це відповідає ситуації. Асистент Проведення індивідуальних зустрічей з батьками з питань обговорення прогресу дітей. Спільне: Обговорення інформації, отриманої від батьків. Дотримання конфіденційності.

Слайд 18

Типові завдання асистента вчителя Адаптація Змінює характер навчання, не змінюючи зміст або понятійну складність навчального завдання Модифікація Змінює характер навчання,змінюючи зміст або понятійну складність навчального завдання. Приклад: Асистент учителя надав інформацію про те, що учневі важко даються завдання, які виконуються в класі. На основі спостережень асистента вчитель здійснив додаткові заходи, встановив проблему і спільно з асистентом спланував види діяльності, щоб вони відповідали рівню розвитку та потребам цього учня.

Слайд 19

Типові завдання асистента вчителя Забезпечення індивідуальної підтримки в навчанні. Приклад: Психолог поінформував учителя, що для учня важко пригадувати інформацію, яка надається лише в усній формі. Після отримання такого сигналу вчитель та асистент змінили спосіб подання матеріалу, намагаючись використовувати інші способи – візуальний та інші.

Слайд 20

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство