X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стародавній Єгипет"

Завантажити презентацію

"Стародавній Єгипет"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стародавній Єгипет

Слайд 2

Старода вній Єги пет — одна з найдавніших держав на Землі і колиска цивілізації Середземномор'я. Стародавній Єгипет - це спочатку вузька долина ріки Ніл, яку Єгиптяни називали Хапі, серед безводних пустель та голих скель у північно-Східній Африці.Проте завдяки повеням Нілу ця земля - одна з найродючиших у світі.

Слайд 3

Спочатку клімат був вологішим, розрізнені кочові племена жили в саванах біля ріки Ніл, дельта якого ще була заболоченою. Племена займались збиральництвом полюванням. пізніше рибальством. Заселення території Єгипту належить до епохи палеоліту.

Слайд 4

Приблизно в середині 4 тис. до н. е. з багатьох невеликих територіальних утворень — номів — утворилися два царства: на півдні — Нижній Єгипет, на півночі — Верхній Єгипет

Слайд 5

Фараон вважався живим богом, який після своєї смерті повинен приєднатися до інших богів. Він носив титул Сина Сонця і мав релігійну, політичну та військову влади у всьому Єгипті. Кожен фараон мав п'ять так званих титульних імен.

Слайд 6

ФАРАОН

Слайд 7

Піраміди

Слайд 8

Піраміди з середини

Слайд 9

Ієрогліфи

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія