X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблеми війни і миру. Лесюк

Завантажити презентацію

Проблеми війни і миру. Лесюк

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Війна і мир»

Слайд 2

Війна…

Слайд 3

Війна — складне суспільно-політичне явище, пов’язане з розв’язанням протиріч між державами, народами, національними і соціальними групами з переходом до застосування засобів збройної боротьби, що відбувається у формі бойових дій між їх збройними силами. Це специфічна форма вияву соціальних відносин, у якій домінує збройна боротьба як продовження політики, що підпорядковує своїм цілям усі сфери суспільного життя.

Слайд 4

Свого часу Леонардо да Вінчі зробив досить невтішний прогноз щодо розвитку людства: “На землі завжди будуть відбуватися руйнівні війни… Ні на землі, ні під нею, ні під водою не залишиться нічого не ушкодженого. Вітер рознесе по всьому світі позбавлену рослинності землю і присипле нею залишки істот, котрі наповнювали колись життям різні країни”. На жаль, вся історія людства поки що підтверджує цей прогноз.

Слайд 5

Існують підрахунки, які заслуговують на увагу: за період із 3600 року до нашої ери і до наших днів відбулося понад 14 550 великих і малих війн.Під час цих війн загинули, вмерли від ран, голоду, епідемій понад 3,6 мільярдів людей. Та серед цієї безлічі воєн гігантськими вершинами височать дві світові війни ХХ століття.

Слайд 6

На жаль, як і багато років тому, людство ще не навчилося розв'язувати конфліктні питання мирним шляхом, за допомогою переговорів, Ще й сьогодні то тут, то там ідуть локальні війни (Югославія, Ірак,Україна), гинуть люди, руйнуються тисячолітні культурні надбання. Які причини локальних війн? Вони з'являються там, де відбуваються соціальні бурі, де виникає вибухонебезпечне протистояння політичних сил, де сильніша держава гнітить слабшу. Проте справжньою катастрофою для людства може стати ядерна війна, яка призведе до цілковитого знищення людей. Проблеми війни і миру - глобальні, та надзвичайно гострі і потребують неабияких зусиль усієї світової спільноти.

Слайд 7

Протягом двох світових війн та локальних конфліктів загинуло понад 100 млн чол.! Нині у світі накопичено стільки зброї, що нею можна знищити людство кілька разів.

Слайд 8

Слайд 9

Велике значення для розв’язання названих проблем має виховання підростаючого покоління в дусі миру, дружби, взаєморозуміння . Характерно, що в одному строю з дорослими – діти.

Слайд 10

Оцінка характеру воєнних конфліктів, до вирішення яких залучається НАТО, з’ясування причин і джерел їх виникнення, окреслення етапів їх перебігу є першочерговим завданням для визначення умов запобігання і врегулювання цих конфліктів воєнно-політичними засобами.

Слайд 11

Нажаль проблеми війни і миру спіткають і нашу державу на яку напав агресор. Війна в Україні вже забрала понад 7000осіб. Особисто я вважаю що ніякі гроші, землі чи інші матеріальні цінності не варті людських життів.

Слайд 12

21 вересня в Україні відзначається День миру Тому надіємось, що скоро він в нас буде .

Слайд 13

Кінець Дякуємо за увагу. Дякую за увагу Виконав:студент групи ОТ-318 Лесюк Антон Спеціально для : Бурницьокої Н.Й.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія