X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пляжний туризм світу"

Завантажити презентацію

"Пляжний туризм світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пляжний туризм світу.

Слайд 2

Найбільш популярні пляжні курорти світу.

Слайд 3

Пляжний відпочинок актуальний не лише влітку, але і зимою! Це завжди золоті пляжі, море, сонце, пальми і яскраві враження!

Слайд 4

Турція - Готель в турції; Анталія: Titanic Deluxe Beach & Resort Hotel 5. - Аквапарк; - Пляж;

Слайд 5

Греція; Італія; Україна(Крим); Франція(Пляж Collioure); Іспанія;

Слайд 6

Комфортабельні готелі; - Пляжі Червоного моря; - Дайвінг; - Екскурсії(піраміди);

Слайд 7

Обмивається водами Перської й Оманскої заток. Клімат тут тропічний, сухий. На узбережжі Дубаю (елітний район Джумейра) - здебільшого дорогі готелі дуже високого рівня. Безліч пляжів.

Слайд 8

Цього літа 511 курортів отримали "блакитний прапор" - знак екологічної чистоти. На отримання "блакитного прапора" може претендувати будь-який пляж, проте для цього доведеться дотримати ряд жорстких екологічних стандартів. На пляжі повинні бути присутні душові кабінки, пост медичних працівників і рятувальників, а також чистота води в морі і чистий пісок. Крім того на екологічно чистому пляжі заборонена присутність тварин та автотранспорту. Останній критерій для отримання "блакитного прапора" - пляж обов’язково повинен бути безкоштовним.

Слайд 9

-Затишок чудових готелів, побудованих в древніх традиціях махараджей; -Буйство фарб індійських торговельних вулиць і багатства тропічних фруктів; -Екскурсія по Новому й Старому Делі. -Калькутта: самі цікаві музеї Азії Аджанта й -Эллора: захоплюючий дух печери-храми. -Гоа – це та частина Індії, де кожен на свій смак чи спосіб життя може знайти заняття. -Екзотичні пляжі;

Слайд 10

Домінікана Відпочинок у Домінікані. Національний колорит країни, запальні ритми мерензі, гарний сервіс, захоплюючі екскурсії зроблять відпочинок воістину незабутнім.

Слайд 11

Бразилія - це країна невимовної краси і різноманітності у всіх проявах життя. На перший погляд, вона є місцем розслабленого від жаркого сонця життя, футболу і карнавалу круглий рік. Але ці цінності Бразільської дійсності - лише частина її багатогранного сьогодення.

Слайд 12

Гаваї – острів мрії. Шматочок Раю на Землі. З Неймовірно красивою природою. Світ повний екзотики.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія