X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Південно-Африканскька Руспубліка

Завантажити презентацію

Південно-Африканскька Руспубліка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація ПАР (Південно-Африканскька Руспубліка)

Слайд 2

Півде нно-Африка нська Респу бліка або ПАР (англ. Republic of South Africa) — країна, розташована на південному краї Африки з 2798 км береговою лінією на Індійському та Атлантичному океанах. Вона межує на півночі з Намібією, Ботсваною і Зімбабве, і на північному сході зі Свазілендом і Мозамбіком. Лесото — анклав, який повністю оточений територією ПАР. Південна Африка відома різноманіттям культур та мов. Одинадцять офіційних мов закріплені конституцією. Дві з цих мов мають європейське походження: африкаанс, мова, яка виникла на основі голландської, якою спілкується більшість населення Південної Африки, а також південноафриканська англійська. Хоча англійська мова грає велику роль в громадському та комерційному житті, тим не менш є лише п'ятою за використанням як рідна. Південна Африка етнічно різноманітна. 79,5 % населення має африканське походження, розділене між різноманітними етнічними групами, які говорять різними мовами Банту, 9 з яких мають офіційний статус.] В Південній Африці також присутні найбільші європейські, індійські та расово змішані громади. Близько чверті населення становлять безробітні які живуть на менш ніж 1,25 долл. США на добу. Південна Африка є конституційною демократією у вигляді парламентської республіки. Є одним з членів-засновників Африканського Союзу, та має найбільшу економіку з усіх його членів. Крім того, є одним з засновників Організації Об'єднаних Націй і НЕПАД. Південна Африка є членом Співдружності Націй, Антарктичного договору, Групи 77, Південноафриканського митного союзу, Світової організації торгівлі, Міжнародного валютного фонду, G20 та G8 +5.

Слайд 3

Прапор та Герб

Слайд 4

Південна Африка

Слайд 5

ПАР з космосу

Слайд 6

Природа Територія ПАР займає півд. околицю південноафриканського плоскогір'я, крутий схил якого (т.зв. Великий Уступ) на сході обривається до вузької прибережної низовини, а на півдні — до западини Велике Карру, за якою розташовані Капські гори (вис. 2326 м). Найбільш різко уступ виражений на сх., де називається Драконовими горами (висота вершин понад 3000 м), Клімат тропічний і субтропічний. Головні ріки: Оранжева (з притокою Вааль) і Лімпопо. Розрізняють Центральне плато, Великий Уступ, Намакваленд, Капський і Південний прибережний райони, Трансваальський Низький Велд.

Слайд 7

Адміністративний поділ

Слайд 8

Релігія

Слайд 9

Економіка ПАР — індустріально-аграрна країна, найрозвиненіша в економічному відношенні в Африці. Іноземний капітал займає сильні позиції в економіці. В добувних галузях переважає англ. капітал, у нафтопереробній, автомобільній — капітал транснаціональних компаній країн Зах. Європи і США). Провідні галузі промисловості — гірнича (найбільший світовий продуцент платини, золота, хрому), автомобільна, металообробна, металургійна, машинобудівна, хімічна, нафтопереробна, цементна, текстильна, харчова. Сильні позиції ПАР на світовому ринку визначаються передусім багатством її надр.

Слайд 10

Наука Ряд важливих науково-технічних досягнень походять з ПАР. Перша пересадка серця від людини до людини була виконана кардіохірургом Крістіаном Барнардои у 1967 році. Максом Тейлером було розроблено вакцину проти жовтої лихоманки. Аарон Клуг впровадив техніку кристалографічної електронної мікроскопії. Ці досягнення були удостєні нобелівських премій. Марк Шаттлворт заснував компанію Тавте (Thawte) з інтернет-безпеки, що згодом була викуплена світовим лідером Верісайном (VeriSign). У ПАР знаходиться південноафриканський великий телескоп, найбільший оптичний телескоп у південній півкулі. Зараз Південно-Африканська республіка будує телескоп MeerKAT в рамках проекту радіоантени, площею квадратний кілометр.

Слайд 11

Презентація учня 10 класу Сергієнка Вадима

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія