X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Парниковий ефект"

Завантажити презентацію

"Парниковий ефект"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Парниковий ефект

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Багаторічний моніторинг виявив яскраво виражену тенденцію до підвищення середньорічної температури. Більшість фахівців пов'язують це явище із збільшенням концентрації газів, що прийнято називати парниковими

Слайд 5

Антропогенні викиди вуглекислого газу CO2, метану CH4 і «звеселяючого газу» N2O здатні значною мірою збільшити парниковий ефект.

Слайд 6

Суть парникового ефекту Після відбиття від поверхні Землі частина сонячної енергії не цілком розсіюється в космічному просторі. Значна доля теплового випромінювання утримується парниковими газами, що входять до складу атмосфери Землі.  Завдяки цьому температура підвищується на 33°C. Без парникового ефекту температура біля поверхні Землі не перевищувала б -18°C, а це означає відсутність умов для життя, бо вода на земній поверхні існувала б тільки у вигляді льоду.

Слайд 7

Таким чином парниковий ефект є не результатом діяльності людини, а природним явищем. Він позитивно впливає на всі екосистеми, стабілізує температуру атмосферного повітря, і є нормальним для рослинного, тваринного світу та життя людей.

Слайд 8

Існують 6 основних парникових газів, які входять до хімічного складу атмосфери: - водяна пара;  - вуглекислий газ; - метан; - озон; - закис азоту; - і останнім часом хлоро-фторо-вуглеці.

Слайд 9

Можливі наслідки Підвищення середньорічної температури протягом наступного сторіччя на 2-5°C зміна циркуляції вітрів і перерозподіл опадів деякі з прибережних зон просто зникнуть зросте ерозія ґрунту, почастішають паводки, зміниться врожайність і якісний склад культур, а це, у свою чергу, позначиться на тваринництві.

Слайд 10

Наслідки Індустрія туризму (курорти) Будівельні компанії (опалення) Транспорт (рівень води) Енергія  (+альтернативні джерела, -охолодження на АЕС)

Слайд 11

Причини збільшення Обсяги спалюваного палива, що збільшуються, насичення атмосфери промислово виробленими газами, широке випалювання і вирубка й багато іншого; Наша щоденна діяльність також сприяє виділенню у атмосферу СО2. Кожного разу, коли ми сідаємо за кермо автомобіля, використовуємо електроприлади або опалюємо чи охолоджуємо наші оселі, відбувається викид парникових газів в атмосферу. 

Слайд 12

Що ми можемо зробити? Придбати енергозберігаючі електроприлади; Утримувати автомобілі у технічно-справному стані з шинами, накачаними згідно з інструкцією. Належно регулювати витрати палива, що мож зменшити їх більше ніж на 5 відсотків.   Купувати продукти, які підлягають повторному використанню або утилізації, Здавати на переробку папір, картон, скло або метал

Слайд 13

Використовувати, по можливості, замість автомобіля велосипед чи громадський транспорт, Спілкування за допомогою засобів телекомунікації сприяє збереженню енергії, необхідної для використання транспорту, Зниження температури в будинку за допомогою терморегулятора на один градус, а також підтримання її на знижених показниках у нічний час, Заміна електричних ламп на енергозберігаючі лампи 

Слайд 14

Використання джерел альтернативної енергії, такої як сонячна, вітрова, геотермальна або енергія води,  Захист лісів та нові насадження, Освіта та підвищення рівня обізнаності суспільства стосовно зміни клімату є потужними засобами для сприяння підвищенню енергоефективності та зменшення викидів парникових газів. 

Слайд 15

Врятуємо Землю

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія