X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ніагарський водоспад"

Завантажити презентацію

"Ніагарський водоспад"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ніагарський водоспад

Слайд 2

Загальні відомості Ніагарський водоспад знаходиться на території штату Нью-Йорк на річці Ніагара, яка витікає з великого озера Ері та знаходиться на кордоні США та Канади. Висота водоспаду складає близько 50 м. Спокійний, рівний і дуже сильний шум водоспаду чути аж за 20 км навкруги. Індіанці племені ірокезів назвали водоспад Нікакаре – “Великий шум”.

Слайд 3

Утворення водоспаду Північноамериканські Великі озера і річка Ніагара — це результат останнього континентального льодовикового щита — величезного льодовика. Льодовик рухався подібно бульдозеру, перемелюючи камені й грунт, зрушуючи їх з місця і поглиблюючи русла річок, створюючи озера. В інших місцях відкладалися уламки порід, примушуючи річки створювати нові русла. Після того як лід розтанув, дренажна канава з боку Великих озер стала сучасною річкою Ніагара. Через деякий час Ніагара вирізала глибоку ущелину, з північного берега утворивши обрив.

Слайд 4

Клімат Так як Ніагарський водоспад знаходиться на півдні Канади, клімат тут помірний, м'який, виділено чотири сезони, але найчіткіше виражені зима і літо, сніг випадає в грудні-січні. Грізна картина на Ніагарському водоспаді розгортається ранньою весною, під час льодоходу. Величезні крижини, як айсберги, з гуркотом і гулом розбиваються вщент і зникають в безодні.

Слайд 5

Веселки Сотні веселок виникають на цьому водоспаді, вдень і навіть вночі, коли працює підсвічування для цього водоспаду. Ніагарський водоспад притягує до себе всіх закоханих світу.

Слайд 6

Сотні туристів Щодня водоспад відвідують сотні туристів, які повинні пройти ряд „процедур”, щоб побачити славнозвісне чудо світу. Спочатку вони отримують спецодяг – поліетиленові плащі та резинові босоніжки. Туристи мають змогу підійти до води настільки близько, що створюється ефект зливи, і вони, незважаючи на спецодяг, залишаються мокрими з ніг до голови. Завдяки стовідсотковій вологості тут постійно спостерігається велетенська веселка, котра мігрує між водоспадами.

Слайд 7

Цікаві факти Під час сильних морозів в США і Канаді трапляються випадки, коли водоспад замерзає. За час спостережень таке було в 1848 і 1912 роках, а також у січні 2014 року. Під водоспадом побудовані гідроелектростанції сумарною потужністю до 4,4 гігават. 12382 Ніагара-Фоллс — астероїд, названий на честь водоспаду.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія