X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Найгарніші водоспади світу"

Завантажити презентацію

"Найгарніші водоспади світу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Водоспад Ігуасу, Аргентина/Бразилія Саме тут у 1986 році знімали славнозвісний фільм “Місія”. Воно й недивно – 275 окремих каскадів водоспаду завдовжки 4 км, подолавши висоту 89 м, впадають в однойменну річку. Навколо – джунглі та руїни, що лишилися від єзуїтської місії. Розташований водоспад на кордоні Аргентини і Бразилії.

Слайд 4

2. Водоспад Вікторія, Зімбабве/Замбія Найширший водоспад у світі (ширина – майже 1708 м, висота – 108 м) та один з найвідоміших. Довкола – тропічний ліс і дика природа Африки. Туристам окрім споглядання мальовничого водоспаду пропонують також рафтинг, банджи-джампінг та польоти на літаку над Вікторією.

Слайд 5

3.Річка Апсат, Росія  Недалеко від цієї річки колись стояв концтабір. Він був зупинкою на шляху до ГУЛАГу. Мабуть, тому місце не стало популярним, хоч воно дуже мальовниче. Сам водоспад протікає у Мармуровому міжгір’ї. Його довжина 10 м, а закінчується він у глибокій ущелині, де можна побачити льодовики.

Слайд 6

4. Водоспад Агуї (Ahuii Waterfall), острів Нуку Хіва, Французька Полінезія  Нуку Хіва – найбільший острів Маркізьких островів. Місце незаймане та чисте, недарма воно привернуло увагу Чарльза Дарвіна. Водоспад Агуї завдовжки 304 м оточений казковим тропічним лісом. Агуї щороку приваблює сотні туристів.

Слайд 7

5. Ніагарський водоспад, Канада/США                                                                                                                                                        Водоспад розташований на кордоні двох країн. Він не є ні найдовшим, ні найширшим, однак справляє неймовірне враження завдяки своїм каскадам. Крім того, він один із найбільш потужних – щохвилини 6 млн. л води зривається з вершини. Навколо водоспаду вже встигло вирости ціле туристичне містечко.

Слайд 8

  6. Водоспад Анхель, Венесуела Водоспад отримав ім’я людини, котра офіційно його відкрила – американського золотошукача Джеймса Крофорда Енджела. Найвищий у світі водоспад заввишки 979 м розташований у найвіддаленішому куточку Венесуели. Дістатися до нього непросто. Це можна зробити або піднявшись по лісових річках на човні, або прилетівши на літаку. До речі, біля водоспаду туристи полюбляють займатися скай-дайвінгом.

Слайд 9

7. Вайпугія, або «перевернутий» водоспад, острів Оаху, Гаваї   Чудернацький водоспад бере свій початок на горі, кілька метрів падає вниз, а потім вітер підхоплює потоки води і піднімає їх вгору. Диво природи приваблює туристів більше, ніж розташований поруч Перл Харбор.

Слайд 10

8. Водоспад Гіссбах, Швейцарія  Мекка для туристів, що полюблять рафтинг і парапланеризм. Тим, хто просто хоче побачити швейцарські луки, кришталево чисті озера, вкриті білими сніговими шапками вершини гір, теж сюди. Місцина славиться одним із наймальовничіших водоспадів у Європі.

Слайд 11

9. Водоспад Начі, Японія                                                         З гори Начі беруть початок 48 водоспадів, але тільки один має назву самої гори та є найбільшим у країні. Довжина водоспаду 122 м, а з місця, де він починається, можна бачити Тихий океан. Начі оточують мальовничі скелі та кипарисові й кедрові дерева. Саме місце здавна вважають священним.  

Слайд 12

10. Гульфосс, Ісландія  Цей найпопулярніший в Ісландії водоспад є найбільшим у Європі. На відміну від популяризованих водоспадів Америки він не став туристичним конвеєром. Усі охочі зазирнути у прірву мають самостійно дістатися до самої вершини скелі. Водоспад овіяний місцевими легендами, одна з яких розповідає, що у печері, яку надійно закриває потік води, сховані скарби. Не одна експедиція у пошуках тих коштовностей досліджувала це загадкове місце.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія