X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Населення Індії"

Завантажити презентацію

"Населення Індії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Населення Індії

Слайд 2

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ: Поточна кількість населення: 1,2 млрд чол. Густота: 363 чол./км.кв Приріст населення: 1,5% Середня тривалість життя: 62,5 року Вікова структура населення: частка дітей – 42%, літніх людей-6%, надлишок трудових ресурсів. 60% економічно активного населення зайнято у сільському господарстві та менш ніж 20% у промисловості. Рівень урбанізації середній – 27%

Слайд 3

Слайд 4

Національний склад населення: За національним складом населення Індія – найбільш багатонаціональна країна світу. На її території проживають понад 150 націй та народностей.З них дві належать до найбільших – гіндустанці та бенгальці. Мови всіх народів є офіційними мовами штатів. У важкодоступних районах Гімалаїв живуть близько 400 племен.

Слайд 5

З населенням 1,2 млрд чоловік, Індія є другою найбільш густонаселеною країною світу. Останні 50 років спостерігається швидке зростання населення за рахунок медичних досягнень (покращення медичного обслуговування) і масове зростання продуктивності сільського господарства (так звана «зелена революція»). Міське населення Індії збільшилося в кілька разів протягом ХХ століття і більше концентрується у великих містах. До 2001 року стало понад 35 міст з мільйоним населенням, з найбільших міст з населенням понад 10 мільйонів кожне, виділяються Мумбаї, Делі і Колката. Однак тенденція зростання кількості населення в сільських районах, надалі спостерігається, оскільки більше 70% населення Індії як і раніше, проживають в селах. В Індії пропагують переваги малодітної сім'ї, використовують різні методи обмеження народжуваності, у деяких випадках — матеріальне заохочення сімей, які прагнуть обмеження народжуваності. Демографічні проблеми створюють ряд інших проблем, зокрема продовольча і неписемності (до 50% населення регіону є неписьменне через бідність країн).

Слайд 6

Жінка в сарі

Слайд 7

Слайд 8

Весільні прикраси

Слайд 9

Тіла ка або тілак — священна позначка яку наносять індуїсти глиною, попелом,сандаловою пастою або іншою речовиною на чоло й інші частини тіла (не варто плутати із бінді - повсякденною прикрасою індійських жінок). Види тілак відрізняються у послідовників різних напрямів усередині індуїзму, і серед іншого, слугують розпізнавальним знаком, виказуючи приналежність до тієї чи іншої релігійної традиції. Тілака може мати різну форму, в залежності від деномінації носія.

Слайд 10

Слайд 11

Бі нді — знак правди, так зване «третє око». Це прикраса обличчя (у центрі, на чолі, трохи вище брів) у вигляді темної крапки (традиційно) або ж коштовної прикраси, мальованого символу чи певного знаку (альтернативно). Практика бінді (не варто плутати із тілакою- позначкою виключно релігійного характеру) розповсюджена на території Південної Азіїї (в Індії, Пакистані,Непалі, на Шрі-Ланці, та в Бангладеш). До складу фарби, якою бінді наноситься, входить отрута кобри.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія