X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Музеї Парижу"

Завантажити презентацію

"Музеї Парижу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музеї Парижу

Слайд 2

Франція знаменита не тільки пам'ятниками архітектури, чудовими сирами, вишуканими винами, приємним кліматом, а ще і музеями, відвідування яких не залишить Вас байдужими. Перед Вами список найбільш відвідуваних музеїв. Лувр Версаль Музей Середньовіччя Музей Орсе Музей Мармоттан-Моне Музей історії Франції Національний музей ренесансу (Екуан) Музей Ніссим-де-Камондо Ліонський музей красних мистецтв Музей романтичного життя http://filmix.net/serialy/22659-dzhoui-joey-serial-2004-2006.html

Слайд 3

Лувр Лувр (Musée du Louvre) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана багатюща колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато іншого. Лувр - один з найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. Вперше двері музею були відкриті для публіки 8 листопада 1793, під час Французької Революції. При Першої імперії іменувався музеєм Наполеона. Відвідувачів на рік 8 800 000 (2011) Директор Анрі Лойрет.

Слайд 4

У музеї близько 300 000 експонатів, з яких тільки 35 000 виставляються в залах. Багато експонатів містяться в сховищах, оскільки не можуть бути показані відвідувачам більше трьох місяців поспіль з міркувань безпеки. Експонати Лувру розбиті на наступні колекції: •Стародавній Схід •Стародавній Єгипет •Стародавні Греція, Рим •Мистецтво ісламу •Скульптури •Предмети мистецтва •Образотворче мистецтво •Графічне мистецтво

Слайд 5

Мона Ліза , Леонардо да Вінчі Венера Мілоська Ніка Самофракийская мати Уістлера Артеміда

Слайд 6

Версаль Версаль - палацово-парковий ансамбль у Франції (фр. Parc et château de Versailles), колишня резиденція французьких королів у місті Версаль, який нині є передмістям Парижа; центр туризму світового значення. Версаль споруджувався під керівництвом Людовика XIV з 1661 роки, Провідні архітектори - Луї Ліво і Жюль Ардуен-Мансар. Версаль, найбільший в Європі, відрізняється унікальною цілісністю задуму і гармонією архітектурних форм. З кінця XVII століття Версаль служив зразком для парадних заміських резиденцій європейських монархів і аристократії, однак прямих наслідувань йому не мається.

Слайд 7

З 1666 по 1789 роки, до Великої французької революції, Версаль був офіційною королівською резиденцією. У 1801 році отримав статус музею і відкритий для публіки; У 1979 році Версальський палац і парк включені до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. З Версалем пов'язано безліч значимих подій французької та світової історії. Так, у XVIII столітті королівська резиденція стала місцем підписання багатьох міжнародних договорів, у тому числі договору, що завершив Війну за незалежність США (1783). У 1871 році, після поразки Франції у Франко-пруській війні, у Версалі, окупованому німецькими військами, було проголошено створення Німецької імперії. Тут же в 1919 році був підписаний мирний договір, який завершив Першу світову війну і поклав початок так званої Версальської системі - політичній системі післявоєнних міжнародних відносин.

Слайд 8

Музей Середньовіччя Це особняк Клюні. В 1832 році тут розміщується приватний музей, викуплений (разом з будівлею) державою в 1843 році. У музеї представлені: •дерев'яні та кам'яні скульптури (XII-XIII століття) •гобелени •вітражі •мініатюри •вироби зі слонової кістки

Слайд 9

Музей Орсе Дата заснування -1986. (фр. Musée d'Orsay) - музей образотворчих і прикладних мистецтв Одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури періоду 1850-1910 р. Основу колекції складають роботи імпресіоністів і постімпресіоністів. Виставка музею розташовується на п'яти рівнях, всі види мистецтва (живопис, скульптура, архітектура, меблі, кіно, фотографія, музика, художнє оформлення опери), представлені в хронологічному порядку.

Слайд 10

Музей Мармоттан-Моне Дата заснування -1934. Це музей образотворчих мистецтв. Музей містить найбільшу колекцію творів Моне у світі. Головною гордістю музею є величезна колекція полотен водяних лілій Клода Мане. Також тут є фотографії, листи, особисті речі художника. Всього у музеї зберігається 94 картини, 29 малюнків. Їх вартість становить понад 30 мільйонів доларів.

Слайд 11

Музей історії Франції Заснований 1867 року. Музей ілюструє історію Франції оригінальними документами, що зберігаються в Державному Архіві Франції. Колекція музею поділяється на 5 серій: •Залізна шафа  •Музей французьких документів   •Музей іноземних документів  •Докази й конфісковані документи •Історичні реліквії

Слайд 12

Національний музей ренесансу (Екуан)  — національний музей Франції, створений для висвітлення періоду французького відродження в культур і мистецтві країни. Засновано1962, відкритий 1977 р. Ініціатива створення нового музейного закладу належить міністру Франції Андре Мальро.

Слайд 13

Парадний портрал південного крила замку Екуан з копіями скульптур Мікеланджело

Слайд 14

Мікеланджело. «Раб, що рве пута»

Слайд 15

Музей Ніссим-де-Камондо Містить багату колекцію предметів XVIII століття, так і само є будівлею, що показує життя багатої французької буржуазії початку XX століття.

Слайд 16

Ліонський музей красних мистецтв — художній музей в Ліоні. Засновано в 1801. Розташований в колишньому монастирі бенедиктинців. Колекція музею представлена в 70 галереях. Фонди музею включають твори художнього й декоративно-вжиткового мистецтва та монети різноманітних епох, від часів Давнього Єгипту до сьогодення.

Слайд 17

Музей романтичного життя побудований в 1830 році,

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія