X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мішані ліси

Завантажити презентацію

Мішані ліси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мішані ліси

Слайд 3

Ліс – це диво, ліс – це казка

Слайд 4

В кожну пору ліс чарівний На весні він світлий, дивний

Слайд 5

Море звуків оживає, Море квітів розквітає

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Влітку має гарну вроду І дарує прохолоду,

Слайд 9

Ягоди,

Слайд 10

Слайд 11

Гриби

Слайд 12

Слайд 13

і квіти , Вміє серце звеселити.

Слайд 14

Слайд 15

Кольоровий і незвичний

Слайд 16

Листя з дерева злітає Всі стежини застеляє.

Слайд 17

А зимою ліс чудовий,

Слайд 18

Мовчазний, а ще казковий.

Слайд 19

Всі дерева сплять і мріють, Лиш ялини зеленіють.

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Звір

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Ліс – це диво, ліс – це казка.

Слайд 27

Але завжди пам’ятайте: Диво – ліс охороняйте!!! В зоні мішаних лісів є: природні заповідники; заказники; національні парки; пам’ятки природи; заповідні урочища.

Слайд 28

Природні заповідники: Поліський; Рівненський; Черемський.

Слайд 29

Черемський заповідник

Слайд 30

Загальна площа його становить 2975,7 га. Заповідник розташований у північній частині Маневицького р-ну Волинської області на межі з Рівненською областю. В заповіднику збереглися малопорушені антропогенною діяльністю суцільні лісові масиви з унікальним еумезотрофним (перехідним дуже обводненим) осоково-сфагновим болотом.

Слайд 31

Поліський заповідник

Слайд 32

Створений у 1968 р. на базі трьох лісництв: Копищанського (6935 га), Перганського (5665 га), Олевського, Селезнівського (7497 га) та Словечанського лісгоспзагу. Загальна площа становить 20097 гектарів. Охороняються реліктові та ендемічні види рослин і тварин.

Слайд 33

Слайд 34

Рівненський природний заповідник створений у 1999 р. за допомогою злиття чотирьох заказників загальнодержавного значення. Це об’єднання привело до створення найбільшого болотного заповідника країни загальною площею 470.468 км2. Тут представлені всі типи боліт, існуючих в Українському Поліссі.

Слайд 35

Шацький національний парк

Слайд 36

Ша цький націона льний приро дний парк — національний парк в Україні, розташований в Шацькому районі Волинської області. Створений 28 грудня 1983 року для охорони рідкісних природних комплексів в районі Шацьких озер. Загальна площа парку — 48 977 га, з них у власності парку перебуває 18 810 га.

Слайд 37

Деснянсько-Старогутський національний парк

Слайд 38

Національний природний парк «Деснянсько-Старогутський» створено 23 лютого 1999 року. Парк розташований у крайній північно-східній частині України, в Середино-Будському районі Сумської області в долині р. Десни. Його площа становить 16215,1 га, з якої 7272,6 га надані парку в постійне користування.

Слайд 39

Пам’ятки природи Базальтові стовпи Рівенщини

Слайд 40

Геологічний заказник «Базальтові стовпи» розташований біля села Новий Берестовець Костопільського району Рівненської області. У червні 1972 року “Базальтовим стовпам” був наданий статус пам'ятки природи місцевого значення.

Слайд 41

Базальтові стовпи - різновид базальту, який має в поперечному розрізі - форми від чотиригранних до семи- і навіть восьмигранних. Товщина стовпів від 0,6 до 1,2 м. Переважають з товщиною 0,8-1,0 м. Висота – від 3-х до 30 м. Це природні архітектурні колони.

Слайд 42

Скеля Чацького на Житомирщині

Слайд 43

Скеля Голова Чацького - це пам’ятка природи, що утворилася в результаті вивітрювання гранітних порід. Скеля Голова Чацького розташована в Житомирі, на лівому березі р. Тетерів. Є символом міста.

Слайд 44

Значення мішаних лісів Кисень; зберігач вологи; житло для тварин; їжа для людей і тварин; ліки; сировина для промисловості.

Слайд 45

http://uk.wikipedia.org/wiki/Деснянсько-Старогутський_національний_природний_парк http://uk.wikipedia.org/wiki/Шацький_національний_природний_парк http://uk.wikipedia.org/wiki/Рівненський_природний_заповідник http://uk.wikipedia.org/wiki/Черемський_природний_заповідник http://www.nedaleko.ua/sight/Геологічний_заказник_«Базальтові_стовпи».uk http://www.zhitomir.info/news_68660.html http://uk.wikipedia.org/wiki/Поліський_природний_заповідник Надія Красоткіна. Вірші “Ліс”, (krasotkina.com/content/вірші/Ліс.htm)

Слайд 46

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія