X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Куба"

Завантажити презентацію

"Куба"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Куба - острів свободи, любові і рому Підготувала: учениця 10 – А класу Хавер Катерина

Слайд 2

Недарма Кубу називають островом свободи. Навколишнє атмосфера острова, запальні кубинці і знаменитий кубинський ром допомагають забути тут про всі проблеми і турботи.

Слайд 3

Насамперед, Куба - це першокласний пляжний відпочинок. Пляжі на Кубі неземної краси - пісок білий і м'який як борошно, вода неземного блакитного кольору. Відпочивати на Кубі можна в будь-який час року.

Слайд 4

Всі готелі Куби працюють за системою «все включено.

Слайд 5

Найпопулярніший курорт на Кубі - це Варадеро. Варадеро представляє з себе довгу піщану косу, що йде в море на 30 км.

Слайд 6

Купатися можна тільки з одного боку коси, з іншого - мангрові зарості і коралові рифи, так звані «акулячі зуби». На Варадеро є ресторани, бари, дискотеки і безліч готелів.

Слайд 7

Якщо ви хочете самоти і повного злиття з природою, варто з'їздити на острови. На Кайо-Коко і Кайо-Гільєрмо можна дістатися з Гавани внутрішнім перельотом або автобусом (їхати 7-8 годин.).

Слайд 8

Куба відрізняється від Домінікани наявністю хорошої екскурсіонки. На Кубі багато колоніальних міст, заснованих ще іспанцями і дуже добре збережених - Тринідад, Сьєн Фуегос, Санта Клара.

Слайд 9

Головною визначною пам'яткою країни є її столиця - Гавана.

Слайд 10

У Гавані багато місць, пов'язаних з легендарним Че Геварою.

Слайд 11

Ернест Хемінгуей прожив на Кубі багато років. У Гавані можна посидіти в барі «Флорідіта і випити улюблений Хемінгуеєм« дайкірі ».

Слайд 12

У Старій Гавані, оголошеної ЮНЕСКО надбанням людства, відмінно збереглися пам'ятники колоніальної архітектури - палаци, фортеці.

Слайд 13

Вечорами всі жителі Гавани виходять на набережну Малекон - найулюбленіше місце для прогулянок.

Слайд 14

Знамените на весь світ шоу-кабаре «Тропікана» вражає яскравими костюмами і феєричністю подання.

Слайд 15

Багато кубинців знають російську мову, так як під час радянського періоду вчилися або працювали в Росії з обміну, багато відвезли з собою на Кубу російських дружин. Тому мовного бар'єру на відпочинку у вас не виникне.

Слайд 16

На Кубі досі немає приватної власності. Навіть готелі відомих світових ланцюжків належать державі, тільки знаходяться в іноземному управлінні.

Слайд 17

На Кубі дуже багато старовинних автомобілів. Це справжній музей під відкритим небом, яким кубинці дуже пишаються. Тут можна побачити як американські автомобілі 50-х років, так і радянський автопром.

Слайд 18

Незважаючи на те, що кубинці живуть дуже бідно, це дуже доброзичливі і позитивні люди, вони буквально просочені сонцем. Вам скрізь посміхаються, вас буквально заряджають своєю енергією.

Слайд 19

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія