X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Канада та США

Завантажити презентацію

Канада та США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Канада та США -США і Канада - країни, що входять до групи економічно розвинутих країн світу. В обох міжнародний туризм досить розвинутий і є провідною галуззю економіки. Загальна річна сума доходів від міжнародного туризму в США майже у 10 разів перевищує надходження : від цієї галузі в Канаді. Поясніть географічні чинники, і що зумовлюють ці відмінності у розвитку міжнародного туризму в зазначених країнах. Автор vk.com/yaroslav_4_ik LOGO

Слайд 2

План: 1) Міжнародний туризм 2) Міжнародний туризм у Сполучених Штатах Америки 3) Міжнародний туризм у Канаді 4) Висновок

Слайд 3

Міжнародний туризм — це подорож особи за межі постійного місця проживання, що включає перетин кордону та здійснюється на термін від однієї доби до року з пізнавальною, відпочинковою, оздоровчою чи іншою метою, без здійснення оплачуваної діяльності в місці тимчасового перебування.

Слайд 4

Сполучені Штати Америки США - федеративна республіка в Північній Америці, до складу якої входять 50 штатів та федеральний округ Колумбія. Загальна площа США становить 9,8 млн км2; населення - 307,2 млн осіб; столиця - місто Вашингтон.

Слайд 5

Клімат континентальних Сполучених Штатів Америки переважно помірний.

Слайд 6

У країні створено більше 350 національних парків.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Крім природних парків, на щорічний прилив туристів в США також впливають теплі узбережжя Каліфорнії та Гавайїв з дуже розвинутою інфраструктурою.

Слайд 11

Фізико-геграфічне положення США дозволяє вести туристичний бізнес на всій території країни.

Слайд 12

Канада Канада — країна, що займає північну частину Північної Америки — та майже половину площі континенту, простягаючись від Атлантичного океану на сході до Тихого океану на заході. Це друга за площею країна світу, яка поступається лише Росії. Площа - майже 10 млн км2. Загальна кількість населення країни становить 33,5 млн осіб. Столиця Канади - місто Оттава. 

Слайд 13

Більша частина території країни лежить в області вічної мерзлоти. Клімат переважно помірний і субарктичний, трохи вологіший і м'якший на західному і східному узбережжях, де зими досить теплі, а літо не дуже жарке.

Слайд 14

У країні станом на початок 2010 р. нараховується 39 національних парків і заповідників.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

На відміну від США лише південно східна та південно західна частини Канади є придатними для ведення туристичного бізнесу. Канада

Слайд 18

Висновок: США та Канада розвивають туризм у своїх країнах на високому рівні. В порівнянні з США, у Канаді набагато менше природних парків та природоохоронних територій, що значно впливає на кількість туристів. На це також впливають теплі води узбережжя США, що приваблюють туристів зі всього світу. Саме в цьому полягають географічні чинники що зумовлюють ці відмінності у розвитку міжнародного туризму в зазначених країнах.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія