"Індонезія-країна 13 тисяч островів"
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Індонезія-країна 13 тисяч островів. Індонезія займає велику частину Малайського архіпелагу - одного з найбільших у світі. Його острови розкидані по обидва боки екватора між двома океанами - Індійським на заході і півдні та Тихим на сході. Індонезію іноді називають «країною тисячі островів», хоча їх насправді 13 тисяч.
Основні відомості Офіційна назва - Республіка Індонезія ( Republik Indonesia, англ.). Площа території - 1,9 млн кв. км Адміністративний поділ - країна ділиться на 31 провінцію (province) і 2 особливі адміністративні округи - Джакарта і Джок’якарта. Дежавний устрій:Індонезія є республікою, президент очолює країну і правітельст під Парламент є законодавчим органом, а Народний консультативний конгрес - вищим органом дер жавної влади. Офіційна мова - індонезійська. Грошова одиниця - індонезійська рупія = 100 сенам. Членство в міжнародних організаціях - член ООН, ОПЕК. Столиця - Джакарта (Jakarta) - 9,7 млн осіб (2010). Населення - 242,500 млн осіб (2011).
Загальні дані Індонезія (Республіка Індонезія) є шістнадцятою по площі державою в світі. Знаходиться в Південно-Східній Азії Серед острівних держав світу (до складу Індонезії входять більше вісімнадцяти тисяч островів) за розмірами І донезія займає перше місцьо. Розташована на островах Зондській архіпелагу, Індонезія межує з Папуа-Нова Гвінея і Малайзією чисельності ость населення Індонезії складає приблизно двісті тридцять мільйонів чоловік За цим показником країна займає 4 місце у світі і поступається тільки Китайської народної Республіці, Індії і Сполученим Штатам Америки.
Рельєф Рельєф Індонезії НАДЗВИЧАЙНИХрізноманітній. ВІН являє собою ї заболочені пріморські нізовіні, и засніжені гірськівершини, розташовані Поблизу ЕКВАТОР (найвищу точку - гора Джая на острові МоваГвінея - 5029 м). Пріблізно половину держави займають гірські пасма. Кож, тутналічується прежде 400 вулканів, Більше Ніж сотня: і якіх - діючі. Пояс вулканівпростягнувся вздовж Межі літосферніх плит через Суматру, Яву, Балі, Флорес, Сулавесі.Найбільша кількість їх на найгустонаселенішому острові - Ява, Що налічує прежде стовулканів, близьким тридцяти з якіх - діючі. У центре ї на північному сході островаКалімантан розташовані гірські хребти заввишки до 1101 м і плато, а на півдні їзаході - горбкуваті рівніні ї нізовіні.
На сході острова Ява, усвященному для яванців місці, розташованій Один із найактівнішіх вулканів Країни- Бромо (2392 м), Що розмістівся всередіні кальдери - западини, Що утворили врезультаті грандіозної вулканічної катастрофи, Яка відбулася сотні тисяч РОКІВ того.Однак найвідомішій вулкан Країни - Кракатау, Що розташованій на однойменному островів Зондській протоці.
Природа. Природні УмовиІндонезії визначаються трьома основними чинників: широтне положення (країна розкінуласяобабіч ЕКВАТОР), сейсмічною актівністю (острови розташовані в районі ЗіткненняЄвразійської та Індо-Австралійської літосферніх плит), а кож тім, Що ця острівнадержава оточена водами Світового океану-Раніше ця територія Була єдінім масивовсуходолу, Що з'єднувався з материком. Поступово розташована тут ділянка земної коруопускається, залиша на поверхні океану найбільш піднесені райони, які зараз иявляютя собою острови. Інша частина суходолу перетворилася на мілководні моря йпротоки.
Клімат . Клімат Країни екваторіальнійи субекваторіальній. Його особливая є Постійно вісокі температури, велика кількістьопадів и Висока відносна вологість. Температура Повітря на узбережжі Протяг Усьогороку становіть +26 ... +27 В° С. У Країні НЕ відбувається Зміна пір року. У горах температурапоступово зніжується: на вісоті 1500 м вон близьким до +18 В° С, 3000 м - пріблізно+9 В° С, а Більше Ніж 4500 м - ніжче за 0 В° С, тут лежить сніг. Опадів віпадає від1000-2000 м'м на рівнінах, до 4000 мм и Більше в горах.
Дві третина теріторії Індонезіїзаймають лісі ї Інша рослінність. Тільки на Калімантані відомо Більше Ніж 10 тис..відів рослин. На площі в один гектар тут можна зустріті до 250 відів дерев, причомудеякі з них у єдиному екземплярі, У тутешніх лісах Багато дерев Із цінною Деревини,Серед них ебенове, залізне, кам'яне. Кож зустрічаються непентес - рослини, Щопоїдають комах, а на Суматрі можна зустріті рослину з-найбільшою квіткою у Світі- Рафлезію Арнольда.
В Останні десятіліття, угонітві за цінною Деревини, лісі Індонезії інтенсівно вірубуються. Для Збереженняфлори й фауни уряд Заборона хіжацькі вирубування Деяк відів дерев и полюванняна Деяк тварин, зокрема орангутангів, носорогів, слонів.
Індонезія має одну з найпротяжнішіхБерегова ліній у Світі (Більше Ніж 54 тис. км), однак тут усе-таки відчуваєтьсяшлюб Зручний місць для гаваней, тому іноді судна піднімаються до портів вугор течієюрічок, якіх в Індонезії Дуже Багато. Усі вдай повноводні, хоча й невелікі за протяжністю.Найдовша річка Індонезії - Капуас, Що стікає з ГІР Центрального Калімантана та впадаєв Південно-КИТАЙСЬКА море.
Індонезія славиться чудовою природою Природа, дійсно, створила в цій країні чимало шедеврів До таких, наприклад, відносяться розташовані н едалеко один від одного три озера Вони знаходяться на острові Флорес і поміщаються в кратері великого вулкана Келі Муту Одне з них є чорно-червоним, інші володіють різними відтінками зеленого кольору Кожне з цих озер має своє романтичне ім'я \"Озеро зачарованих людей\" - так перекладається назва озера Тівоє Ата Його оди практично чорні (мають темно-темно червоний колір) Матово-смарагдовий колір властивий для другого озер, назва якого в перекладі означає \"Озеро хлопців і дівчат\" Чиста вода зеленого кольору є \"собств нность \"третього озера Чи не правда, це дуже дивно, що всі ці озера настільки різні, незважаючи на близьке е один по відношенню до одного розташування? е лави вулкана, який може суттєво відрізнятися в різних випадках В Індонезії чимало вогнедишних гір, і в ишеупомянутий вулкан (який входить в їх число) є складовою частиною \"Вогненного кільця�льца".
Індонезія - країна з самобутньою культурою Дійсно, такі риси як багатоликість і самобутність властиві індонезійської культури Численний ниє народи Індонезії дбайливо ставляться до що йде корінням в далеку старовину традиціям і звичаям, які а протягом століть отримували розвиток і збагачення На них впливали, в тому числі, і носії други культур: англійці, голландці, португальці, китайці, перси, араби, індійці та інші народи Подібні умови ра ЗВІТ послужили причиною наявності багатьох спільних рис культур окремих народів Індонезії, однак у цій стра е таки присутня значна культурна різноманітність�е.
Батік - широко поширене мистецтво Індонезії Воно полягає в умінні красивим чином розфарбувати тканину після нанесення на неї воску Дійсно, це м астерство поширено по всій території країни Ява і Йогуакарта - це визнані центри даної діяльності сті Крім цього, в Індонезії популярні багато інші народні промисли перше, сонгкет - сріблясті та зол отістие нитки вплітаються в шовкову тканину друге, Ікат Це плетіння пофарбованими нитками третє, крис Укра шением для малюнків цього різновиду народного промислу нерідко служать навіть дорогоцінні каменіамни.
Острів Балі - перлина Індонезійського архіпелагу Це острів буквально притягує до себе сонячне світло Невеликий за розміром він представляє собою джерело п ріродних шедеврів Земний рай - таку славу заробив для себе острів Балі (багато в чому завдяки праці та дбайливо ому відношенню до природі з боку балійців) Приплив туристів зі всього світу на острів Балі почався в шестідеся ті роки двадцятого сторіччя Щоб зберегти природу Балі і не припиняти туристичний потік в ці краї, пра ництвом вирішило сконцентрувати курорти на південній його стороні, а також заборонити будівництво готелів з висоти ї, що перевищує чотири поверхижа.
Південний Балі - місце зосередження курортів Ця частина острів, дійсно, панує в управлінській, торговельній і, звичайно ж, туристичної деятел ьности Тут знаходяться місто Денпасар (що є головним в провінції Балі), аеропорт міжнародного значен ия і всі три користуються найбільшою популярністю серед туристів приморських курорту острова Туристичний бум став причиною безпрецедентної демографічного і економічного зростання цієї территории.
Схожі презентації
Категорії