X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Франція

Завантажити презентацію

Франція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: «Франція» Підготувала Учениця 10 класу Надлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрома Вікторія Вчитель : Вальчиковська С.А.

Слайд 2

Фра нція, офіційна назва Францу зька Респу бліка (фр. La France, République Française) — держава на заході Європи, республіка, що межує на північному сході з Бельгією, Люксембургом і Німеччиною, на сході з Німеччиною, Швейцарією, південному-заході з Іспанією й Андоррою, на південному-сході з Італією та Монако, на півдні омивається Середземним морем, на заході — Атлантичним океаном.

Слайд 3

Походження назви Назва Франція походить від лат. Francia — Земля франків. Існує кілька версій походження цього топоніма: Від протогерманського «frankon», що перекладається як спис, або від «lance» — сокири для метання у франків, відомої як франциска. За іншим припущенням, від давньогерманського слова «франк», що означає вільний. Хоча можливий і зворотній вплив. Слово вільний могло асоціюватися з етнічною назвою франків, оскільки вони, як завойовники, мали статус вільних людей. Німецькою, як й іншими германськими мовами, такими як голландською та скандинавськими мовами, Францію досі називають Королівством франків.

Слайд 4

Географічне положення Франція займає західну частину Європейського материка. Завдяки своєму географічному та геополітичному розташуванню Францію нерідко називають «центральною країною Західної Європи». Франція має одночасний вихід до Атлантичного океану, Середземного моря і через Ла-Манш у Північне море та контролює головні гірські системи Західної Європи, межує з Андоррою, Бельгією, Люксембургом, Німеччиною, Швейцарією, Італією та Іспанією. За формою її територія вписується в шестикутник (французи так і називають свою країну — l'Hexagone — шестикутник). Територія — 551,6 тисяч км².

Слайд 5

Герб країни Нинішня емблема Франції стала символом Франції після 1953 року, хоча і не має правового статусу офіційного герба. Емблема складається з: пельти з головою лева і монограмою «RF», що означає République Française (Французька республіка) гілки оливи, що символізує мир дубової гілки, що символізує мудрість фасції, яка є символом правосуддя

Слайд 6

Прапор країни Прапор Франції — синьо-біло-червоний. Білий колір символізує королівську владу, а синій і червоний — кольори кокарди національної гвардії Парижа.

Слайд 7

Гімн Франції Гімн Франції — пісня «Марсельєза», яка була написана в Страсбурзі у 1792 році, а 14 липня проголошена національним гімном. Девізом країни є три всім відомих слова: «Свобода, Рівність, Братерство».

Слайд 8

Президент Франції Франсуа Олланд (з 2012 р.)

Слайд 9

Цікаві факти про Францію  На Новий рік прикрашати ялинку придумали французи.  Франція - батьківщина кінематографу. Французи дуже доброзичливі люди, вони майже не лаються і в їхній мові майже немає матів. Любов французів до поцілунків — далеко не міф. Тут прийнято двічі цілувати навіть малознайому людину в обидві щоки при зустрічі і на прощання. У південних регіонах Франції населення ще відвертіше — чотири поцілунки вважаються етикетною нормою. Вулиця під назвою Віктора Гюго є в кожному французькому місті. Довше за всіх у Європі живуть саме французи. Цікавий факт: у Франції дефіцит - це гречка. У Франції медики рекомендують як щоденну і корисну для здоров'я дозу три склянки червоного вина чоловікам і дві склянки жінкам. За це навіть автоінспектори не штрафують. До речі , від французького червоного вина голова не болить.

Слайд 10

Визначні пам’ятки Франції   Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі) Собор Паризької Богоматері недарма вважають одним з найпрекрасніших прикладів французької Готичної архітектури у Франції і в Європі. Пішло два століття, щоб побудувати це диво архітектури та одну з найзнаменитіших Паризьких пам’яток.

Слайд 11

Музей Лувр Будучи найбільшим музеєм у світі, ця пам’ятка Парижа варта відвідування. Майже 35,000 об’єктів, від доісторичних до 19-го сторіччя, показані тут. Це також найбільш відвідуваний музей у світі. Ейфелева Вежа Одна з найбільш розпізнаваних структур у світі і символ Франції. Якщо Ви не підніметеся на Ейфелеву вежу перебуваючи в Парижі, то втратите дійсно особливий момент у своєму житті.

Слайд 12

Базиліка Сакре-Кер Популярний орієнтир, базиліка Сакре-Кер розташована на вищій точці пагорба Монмартр, найвищого пункту в місті. Тріумфальна арка Парижа Тріумфальна арка вшановує тих, хто боровся і помер за Францію в період французької Революції і Наполеонівських воєн з іменами всіх французьких перемог і генералів, підписаних на її внутрішніх і зовнішніх поверхнях.

Слайд 13

Діснейленд Популярний і високоприбутковий стилістичний парк розваг компанії «Волт Дісней» у місті Анахаймі. Відкрито в 1955 році, ставши втіленням ідеї Волта Діснея про парк, в якому був би відтворений світ мультфільмів і казок, де цікаво всім - і дорослим, і дітям. У середньому на рік «Діснейленд» відвідують 13,3 млн осіб. 

Слайд 14

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія