X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Федеративна республіка Німеччина"

Завантажити презентацію

"Федеративна республіка Німеччина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Кам'яне вугілля – Рур (90%), Саар, Ахен; Буре вугілля – Нижньорейнський Калійна сіль – Ганновер, передгір'я Гарца; Кам'яна сіль – Північно - Німецька низовина Графіт – Баварський ліс Мідні руди – Гарц Поліметалеві руди – Рудні гори, Гарц, Рейнські сланцеві гори

Слайд 6

Північно-Німецька низовина Гори: Гарц, Швацвард, Рудні гори, Рейнські Сланцеві гори Баварське плато Східні Альпи

Слайд 7

До Німеччини відноситься частина Альп між Боденським озером і Берхтесгаденом. Ця місцевість багата захоплюючими дух панорамами і незвичайними проявами гри природи, живописними озерами і містечками такої казкової краси, що вони самі собою напрошуються у фотоальбом. У цих місцях мимоволі забуваєш, що Німеччина - ця густонаселена індустріальна держава. Тут панує природа, спокій і відпочинок.

Слайд 8

На півночі Германію омивається морями. Північне море притягає відвідувачів своїми розсипаними біля берегів невеликими острівцями, чистим повітрям, спокоєм, а літом - своїми піщаними пляжами. Своєрідність Балтійського моря полягає в глибоких фьордах на заході і широких пляжах на сході. Тут природа збереглася в її первозданному, незайманому виді, і є багато можливостей ближче познайомитися з морем з суші або з корабля. Рівнина, що примикає до моря, з її похилими, зарослими лісом зеленими пагорбами і тихими озерами створює чарівний контраст узбережжю. Ніщо вже не нагадує тут про море, що знаходиться усього лише на видаленні в декілька кілометрів Центр Німеччини має середньогірський рельєф. Гори тут дуже індивідуальні і своєрідні залежно від району, і усі вони мають свій власний шарм. Але є і загальна риса: всюди вони покриті густими лісовими масивами і мають благотворно діюче, чисте повітря.

Слайд 9

Клімат Німеччини помірний з середньорічною температурою близько 9° С. В північному регіоні позначається морський вплив, що і пом'якшує клімат. У центрі країни клімат більше континентальний: зима холодніша, а літо тепліше. Найтепліше літо - в Рейнській долині, а найхолодніші зими - в Альпах, на півдні країни. Середня температура січня у Берліні від - 3° С до 2° С, середня температура липня - від 14° С до 24° С. Найбільше опадів випадає на півдні - 1980 мм в рік, менше всього - на півночі: до 710 мм в рік.

Слайд 10

Близько 30% території Німеччини покрита лісами, зосередженими в основному в південній частині країни. Близько двох третин лісів - хвойні, одна третина - листя, в яких ростуть береза, бук, дуб і горіх.

Слайд 11

Населення країни. Специфічні риси: 1.) Найбільша за чисельністю населення країна Зарубіжної Європи - 81,2 млн. чоловік (2001 р.). 2) Це країна із складною демографічною ситуацією, де ще на початку 70-х років смертність стала перевищувати народжуваність, і сильної депопуляції вдається уникнути завдяки трудової імміграції. По кількості іммігрантів ФРН займає перше місце в Європі - 7 млн. чоловік, що складає 9% усіх жителів. 3) Природний приріст – 2 Розміщення населення ФРН : - середня щільність (висока) - 230 чол./ кв. км, в окремих регіонах досягає 1000-2000 чол./ кв. км. (Рур) - одна з найвище урбанізованих країн світу - 87%, займає перше місце в регіоні по числу міської агломерації; - 99% німці; - проживають близько 100 тис. лужицьких сербів, 50 тис. данців; - офіційна мова німецька; переважаюча релігія - християнство, в країні 58 млн. вірян, з них 30 млн. протестанти (в основному лютерани), 28 млн.- католики. Агломерації – Рейнсько-Рурська (11 млн. чол., 100 міст) Мегаполіс - Прирейнський

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Побудований за наказом короля Людвіга Баварського і повинен був утілити усі уявлення про казкове рицарське минуле Германій. Знаходиться біля "романтичної дороги" з Фюсена у Вюрцбург, але безпосередньо до замку можна проїхати тільки верхи або пішки.

Слайд 16

Господарство країни. Післявоєнний час економіки ФРН : "німецька модель" відновлення економіки по принципах соціального ринкового господарства. 70-і роки Західної Німеччини, час змін: участь країни в європейській інтеграції, координація грошової політики, відкритість економіки іноземним інвестиціям і торгівлі. Нині по розмірах промислового виробництва ФРН займає 4 місце у світі, поступаючись США, Китаю і Японії. Структура країни переконливо свідчить, що ФРН знаходиться на постіндустріальному розвитку. Ведеться видобуток бурого і кам'яного вугілля, нафти, природного газу, поліметалевий руд, калійною і куховарською солей. Чорна і кольорова металургія, різноманітне машинобудування: верстатобудування, електротехніка і радіоелектроніка, приладо -, автомобіле - і суднобудування і інші. Потужна хімічна і нафтохімічна промисловість. Розвинені деревообробна, легка, харчова промисловість, виробництво виробів з фарфору, музичних інструментів. Високоінтенсивне сільське господарство з переважанням галузей тваринництва (свинарство і молочне тваринництво). Рослинництво спеціалізується на виробництві зерна, цукрового буряка, картоплі. Хмелярство. Виноробство. Рибництво.

Слайд 17

Слайд 18

Спеціалізація: обслуговування зовнішньої торгівлі (портове господарство, судноплавство), виплавка міді, автобудування, молочне і м'ясне тваринництво Спеціалізація: видобуток вугілля, чорна і кольорова металургія ("Тісен", "Манесман"), виробництво устаткування, двигунів, локомотивів та ін., хімічна і текстильна промисловість Спеціалізація: різноманітне машинобудування (електротехнічне - "Сіменс", "Роберт Бош", оптика, електронне приладобудування і автомобілебудування). Хімічна, текстильна, швейна промисловість, видобуток уранової руди, виробництво с/х продукції Північ та Схід Західна частина Південна частина

Слайд 19

1. Металургія - м. Дуйсбург 2.Автомобілебудування - м. Даймлер "Бенц", м. Вольфсбург "Фольксваген", м. Штутгарт "Мерседес" 3.Хімічні концерни БАСФ, "Хезст", "Байєр". 4. Легка промисловість - "Адідас"

Слайд 20

5. Пиво - Баварія 6. Ліки 7. Точне машинобудування 8. Пластмаси, СК, СВ

Слайд 21

Слайд 22

Сільське господарство. Високий рівень механізації і хімізації, висока врожайність, тип сільськогосподарського підприємства - сімейна ферма. Транспорт. Ведучий автомобільний, добре розвинена річкова і канальна системи. Головні порти - Гамбург, Вольфсбург, Ганновер. Невиробнича сфера. Зайнято в ній 64% населення. У число 50 найбільших банків світу входять вісім німецьких - найбільший з них "Дойче Банк".

Слайд 23

Зовнішня торгівля Імпорт: мінеральна сировина (залізні, марганцеві, мідні, алюмінієві, поліметалеві руди, нафта, газ, кам'яне вугілля та ін.) Продовольчі товари: цукор, зерно, м’ясо, картопля Корми Кольорові метали: мідь, цинк, алюміній та ін. Експорт: Автомобілі, кораблі, верстати, електроніка, електротехніка Хімікати Сталь і прокат Кокс

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія