X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Деградація природи"

Завантажити презентацію

"Деградація природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Деградація природи

Слайд 2

Поняття «деградація природи» Деградація – це природне або антропогенне спрощення, зниження господарського й естетичного потенціалу ландшафту або його компонентів. 

Слайд 3

Деградація в атмосфері: газове аерозольне пилове шумове радіаційне забруд- нення

Слайд 4

Водне середовище… Погіршується хімічний склад води, її прозорість, насиченість природними газами, наявність завислих речовин, змінюють смакові якості, геофізичні і геохімічні властивості. 

Слайд 5

ґрунти Причиною деградації ґрунтів є прояв несприятливих природно-антропогенних процесів (ерозії, засолення, забруднення, заболочення тощо), спричинених неправильною агротехнікою, забрудненням, порушенням структури ґрунту, зниженням родючості, зменшенням вмісту гумусу в ґрунтах.

Слайд 6

Антропогенна перетвореність ландшафтів

Слайд 7

Деградація лісу означає зменшення приросту на одиницю площі в насадженнях з ознаками втрат і знебарвлення листя (хвої). Винищення лісів незмінно веде до зниження порогу стійкості біосфери, нарощення рушійної сили паводків, селей, водної ерозії, пилових бур, спустошувальних засух та суховіїв, прискорення процесів опустелювання.

Слайд 8

Унаслідок надлишкової експлуатації відбувається деградація та виснаження пасовищ.

Слайд 9

Типологія компонентів природного середовища за стійкістю до антропогенного впливу

Слайд 10

ВИСНОВКИ Деградація природного середовища є результатом антропогенного впливу. Вона проявляється у погіршенні якісних і кількісних показників природних компонентів і геосистем загалом. Компоненти природного середовища за їх стійкістю до деградаційних процесів поділяють на стійкі «консервативні» і нестійкі «прогресивні».

Слайд 11

Д Я К У Є М О З А У В А Г У !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія