X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Деградація природи"

Завантажити презентацію

"Деградація природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Деградація природи

Слайд 2

Деградація природи - процес порушення екологічної рівноваги, який спричиняється природними чи антропогенними факторами і призводить до руйнації навколишнього середовища.

Слайд 3

Багато років, ресурси біосфери витрачались у максимальних обсягах. Людство вступило у XX століття під гаслом: природа не храм, а майстерня. Такий хід не міг не завершитися глобальною деградацією природного середовища.

Слайд 4

Особливо численними стали застереження про деградацію природи планети у другій половині XX століття, коли окремі локальні eкoлoгiчнi лиха почали переростати в глобальну екологічну кризу.

Слайд 5

У XX столітті багато учених висловлювали стурбованість iз приводу загрози людству з боку наслідків науково-технічного прогресу. Однак yci цi застереження отримали мало заходів у відповідь - екологічна криза природного середовища посилювалась.

Слайд 6

Темпи зміни параметрів біосфери, породжені цією екологічною кризою, виявились у тисячі разів вищими за темпи природної еволюції. Розпочалася загальна глобальна деградація природного середовища.

Слайд 7

На фоні загальної деградації природного середовища створюються передумови для розвитку надзвичайних екологічних ситуацій та екологічних катастроф.

Слайд 8

Головна небезпека для людства полягає в поступовій деградації природного середовища та впливом, здавалося б, малопомітних результатів виробничої діяльності. Вони спричиняють такі глобальні явища, як:

Слайд 9

Глобальне потепління

Слайд 10

Руйнування озонового шару

Слайд 11

Кислотні дощі

Слайд 12

Забруднення всіх геосфер планети

Слайд 13

Деградація ландшавтів

Слайд 14

Неконтрольоване переміщення токсичних відходів

Слайд 15

Спустелювання

Слайд 16

Ерозія грунтів

Слайд 17

Зменшення біологічної різноманітності

Слайд 18

Наслідки деградації сильно торкнулися грунтів та с/г виробництва. Частка пасовищ i сіножатей за останні період суттєво не зменшилася i залишається на досить низькому piвні. Майже не збільшуються площі полезахисних лісонасаджень, немає помітних зрушень у структурі агроландшафтів.

Слайд 19

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія