X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БЕНЕФІС ГЕОГРАФІЇ

Завантажити презентацію

БЕНЕФІС ГЕОГРАФІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

БЕНЕФІС ПРЕДМЕТУ(ГЕОГРАФІЇ) І.ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГЕОГРАФІЇ

Слайд 2

«НАУКА ПРО ВСЕ» Розповісти хочу дітям І про сонце, і про квіти, І про небо, і про зорі. І про річку і про море, Про польоти на планети, Про сузір’я і комети, Де які жувіть народи, І про гори та про скелі, Про степи та про пустелі, Про жирафу у саванах, Про пінгвінів Антарктиди, Карнавали і кориди, Про могутні океани, Про майбутні людства плани, І про шахти та мартени, Про незвичне та буденне… Все я хочу їм сказати, Географії навчати.

Слайд 3

НАУКА – ЦЕ ОРГАНІЗОВАНЕ ЗНАННЯ М.Спенсер Гей,нові Колумби й Мегеллани, Напнемо вітрила наших мрій! Кличуть нас у мандри океани, Бухту спокою облизує прибій. Хто сказав, що все уже відкрито? Нащо ж ми народжені тоді? Наші сподівання молоді. Мріяти й шукати, доки жити, Шкварити байдужість на вогні! А якщо відкрито вже відкрите,- Друзі! Ви підкажите мені…

Слайд 4

На уроках географії вам доводилося ставати першовідкривачами невідомих земель, і дослідниками космічного простору, і опускатися, за прикладом героїв Жуля Верна, до надр Землі, й зануритися в пучину Світового океану, ставати дослідниками повітряної оболонки Землі, навчатися читати дивний витвір людства – географічні карти. Ви могли знайти відповіді на багато запитань. Наприклад, чому виникають вітри?чому відбуваються землетруси?чому Антарктида вкрита крижаним панцирем?чому гірські системи підносяться на півдні Євразії, а не на півночі? І багато інших. А це означає, що на уроках географії ви вивчали природні процеси та їх причини.

Слайд 5

І. ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ СУЧАСНІ ГЕОГРАФИ? Досіджують причини зміни клімату Землі, ведуть дослідження на полярних станціях в Антарктиді й Арктиці.

Слайд 6

ІІ. ЯКІ ЗАВДАННЯ СТОЯТЬ ПЕРЕД НАМИ СЬОГОДНІ? Як зберегти, захистити природу нашої планети від постійного впливу людей.

Слайд 7

ГЕОГРАФІЯ чи не єдина наука, яка веде всебічне уявлення про середовище життя людства. Вона вивчає взаємодію природи і людства в межах як усієї планети, так і її окремих частин.

Слайд 8

Ми з вами повинні навчитися берегти окремі природні компоненти (воду, повітря, гірські породи, рослини), а й поєднання їх, взаємозалежність.

Слайд 9

ОБОЛОНКА, В МЕЖАХ ЯКОЇ ВЗАЄМОДІЮТЬ УСІ ПРИРОДНІ КОМПОНЕНТИ, НАЗИВАЮТЬ ГЕОГРАФІЧНОЮ ОБОЛОНКОЮ.

Слайд 10

ОТЖЕ, ОБ’ЄКТОМ ВИВЧЕННЯ ГЕОГРАФІЇ Є ГЕОГРАФІЧНА ОБОЛОНКА. У ЇЇ МЕЖАХ ВЧЕНІ ВИВЧАЮТЬ ЯК ПРИРОДНІ ОБ’ЄКТИ, ТАК І НАСЕЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ОБ’ЄКТІВ.

Слайд 11

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ГЕОГРАФІЇ Є ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ В ГЕОГРАФІЧНІЙ ОБОЛОНЦІ. ГЕОГРАФІЯ, З ОДНОГО БОКУ, ТІСНО ПОВ’ЯЗАНА З НАУКАМИ ПРО ПРИРОДУ, А З ІНШОГО – ПРО ЛЮДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.

Слайд 12

ТОМУ ЇЇ ПОДІЛЯЮТЬ НА ДВІ ЧАСТИНИ ФІЗИЧНА ГЕОГРАФІЯ Входять науки, що вивчають окремі природні компоненти, а також різні частини географічної оболонки СУСПІЛЬНА ГЕОГРАФІЯ розміщення населення й господарства на Землі

Слайд 13

ЧИМ ГЕОГРАФІЯ НАС ПРИВАБЛЮЄ? ТИМ, ЩО НОВІ ВИСВІТЛЮЄ ОБРІЇ. ТИМ, ЩО ВЕСЬ СВІТ НАМ ЗАВЖДИ ВІДКРИВАЄ І ЖИТИ ЦІКАВО НАМ ВСІМ ДОЗВОЛЯЄ. БЕЗ ВІЗ ПЕРЕХОДИМО РІЗНІ КОРДОНИ, НАС НЕ ЗУПИНЯТЬ ЖОДНІ ПЕРЕПОНИ. НАУКИ ЦІКАВІШОЇ У СВІТІ НЕМАЄ ХТО З НАМИ НЕ ЗГОДЕН?

Слайд 14

ЩО КЛИЧЕ НАС В ДОРОГУ? А МОЖЕ, ЦЕ МРІЯ? А МОЖЕ, ЦЕ ДОЛЯ ДОРІГ? І ДОБРЕ, ЩО СВІТ НАС ДО СЕБЕ ПРИЙМАЄ І ЖИТИ ЦІКАВО НАМ ВСІМ ДОЗВОЛЯЄ МИ РАДО ВІТАЄМО ВАС УСІХ ВЕСЕЛИЙ ЛИШ СМІХ – ТУТ НЕМА МІСЦЯ ТУЗІ. ЗНАЙОМТЕСЬ,ПРИЙМАЄ НАС ВСІХ ГЕОГРАФІЯ! ЧУДЕСНА,ГОСТИННА ВСІХ НАС БІОГРАФІЯ?

Слайд 15

ОДА ГЕОГРАФІЇ Лунає хай географам хвала! Від них у школі користь не мала Що ж, географія- наука не проста. Ти маєш знати села і міста, Рівнини ,гори, ріки та моря… Багато ще – вас запевняю я. І як природу треба берегти Де водяться, чим живляться кити; Де добувають золото, графіт; Як відрізнити мармур та граніт; Із чого сталь отримав сталевар; Які народи в Африці живуть; Ще сто разів: чому і де? На все географ відповідь знайде.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія