X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Афганістан"

Завантажити презентацію

"Афганістан"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Столиця: Кабул Офіційні мови: пушту, дарі Державний устрій: Президентська Республіка, Ісламська Республіка Площа : 652 230 км² Густота населення: 44 5/км² Валюта: Афгані (AFN) Телефонний код:+93

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Економіка

Слайд 14

Слайд 15

Гірнича промисловість знаходиться на стадії становлення і включає розробку родов. газу, вугілля, гірничо-хім. сировини, дорогоцінного і виробного каменю. Гірничі роботи нестабільні внаслідок тривалих військових дій.

Слайд 16

Природний газ. Найважливіша галузь – газодобувна. З 1967 за допомогою СРСР розроблявся великий газоносний басейн на півночі країни, в 1980-і роки природний газ у великому обсязі транспортували до Радянського Союзу. На початку XXI ст. важливе джерело іноземної валюти – природний газ, який постачається трубопроводом в Узбекистан. Видобуток природного газу в регіоні 2 400 м3/добу, переважно поблизу Шібірган (Shiberghan) і Сарі-Пуль (Sar-i-Pol), північніше Кабулу. Природний газ також використовують для вироблення електроенергії в Мазарі-Шаріфі (Mazar-e-Sharif). Будівництво газопроводу з Туркменістану через територію західного Афганістану в Пакистан в кінці 1998 було заморожене через нестійку політичну обстановку.

Слайд 17

Уран видобувають в горах Khwaja Rawash на схід від Кабула, який експорують в країни Центральної Азії. Інші корисні копалини. В невеликій кількості добувають залізну руду, барит (родов. Сангілян), тальк, мармуровий онікс, лазурит (Сарі-Санг), золото, сірку, мармур, гіпс і ін. На південь від Кабулу розташований мідеплавильний завод продуктивністю 150 тис.т/рік мідної руди.

Слайд 18

Виконала: учениця 10 класу сзш № 78 М. Львів Хомишин Оля

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія