X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
8 найкрасивіших міст світу

Завантажити презентацію

8 найкрасивіших міст світу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

8 найкрасивіших міст світу

Слайд 2

Неймовірно, як гармонічно у цьому місті поєднується стародавнє та нове! Краса Барселони укладена в легендарній архітектурі Гауді  Барселона (Іспанія)

Слайд 3

Найкрасивіше місто світу, за результатами опитування, знаходиться в Італії: Флоренція, столиця регіону Тоскана. Флоренція із її численними музеями, палацами та іншими пам'ятками також вважається місцем народження мистецтва епохи Ренесансу. Такі митці як Леонардо да Вінчі залишили свій слід в історії міста. Флоренція (Італія)

Слайд 4

Празький град, якому більше тисячі років, вважається одним з найбільших замків у світі. Він височіє над містом на Влтаві. А в його підніжжі - лабіринт маленьких вуличок у центрі старого міста, де відвідувачі можуть здійснити подорож у часі й зануритися в епоху середньовіччя. Прага (Чехія)

Слайд 5

Ці "родзинки" можуть порадувати туристів не тільки фотогенічністю, але також і іншими приємними речами, як наприклад, творчою атмосферою, різноманітністю, енергетикою, розвагами та багато іншого. Стокгольм (Швеція)

Слайд 6

В середині списку найкрасивіших місць планети перебуває Сент Люсія, розкішний тропічний острів і однойменна країна, що входить до складу Карибського Архіпелагу. Сент Люсія

Слайд 7

Один з найкрасивіших замків Німеччини – Нойшванштайн .Величний замок королів, більш схожий на казкову споруду. Нойшванштайн (Німеччина)

Слайд 8

Дощові ліси Амазонки в Південній Америці є легенями нашої планети. Вони розпростерлися на цілий ряд країн континенту і є одним з найбільш захоплюючих куточків Землі. Амазонка (Пд.Америка)

Слайд 9

«Вічне місто» вражає своєю архітектурою, класичної розкішністю та історією. У ньому все гармонійно і, незважаючи на вік, жваво. Рим (Італія)

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія