X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимірювання сили струму за допомогою амперметра Лабораторна робота 2

Завантажити презентацію

Вимірювання сили струму за допомогою амперметра Лабораторна робота 2

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимірювання сили струму за допомогою амперметра Лабораторна робота №2

Слайд 2

Правила з техніки безпеки для учнів у кабінеті фізики: Лабораторне обладнання розміщуйте на своєму робочому місці аку ратно, щоб запобігти падінню приладів або їх перекиданню. Чітко дотримуйтеся порядку виконання лабораторної роботи та пра вил техніки безпеки. Будьте уважні й дисципліновані, точно виконуйте вказівки вчителя. Не залишайте робоче місце без дозволу вчителя. Не починайте роботу без дозволу вчителя. При проведенні дослідів не допускайте граничних навантажень вимірювальних приладів. Стежте за справністю кріплень використовуваного обладнання, користуйтеся тільки справними приладами й обладнанням. Після завершення лабораторної роботи ретельно приберіть своє робоче місце. Із класу виходьте тільки з дозволу вчителя. При отриманні травми або поганому самопочутті повідомте про це вчителя.

Слайд 3

Тема: Вимірювання сили струму за допомогою амперметра. Мета: навчитися складати електричне коло за схемою, вмикати амперметр в коло послідовно; переконатись на досліді, що сила струму в різних ділянках послідовно з'єднаного кола однакова. Прилади і матеріали: джерело струму, амперметр постійного струму, резистор, вимикач, з'єднувальні проводи.

Слайд 4

Хід роботи: 1. Накреслити схему електричного кола з послідовно з'єднаними джерелом струму, амперметром, магазином опорів, вимикачем і з'єднувальними провідниками. 2. Визначити ціну поділки шкали амперметра СА. 3. Скласти електричне коло за схемою, замкнути його, зняти покази з амперметра й занести до таблиці.

Слайд 5

4. Амперметр послідовно підключити до різних ділянок кола, замкнути його, записати покази. 5. Порівняти всі зняті покази амперметра й зробити висновки.

Слайд 6

Похибки вимірювання

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика