X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розв’язання задач на обчислення середньої швидкості

Завантажити презентацію

Розв’язання задач на обчислення середньої швидкості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Поміркуй 1. Про яку швидкість йдеться, коли називають числове значення швидкості, наприклад, поїзда, що йде з Києва в Одесу?

Слайд 3

Слайд 4

Задачі 1. Футболіст високого класу пробігає за матч близько 20 км. Яка його середня швидкість? 2. Турист виїхав із селища по прямій дорозі на велосипеді зі швидкістю 15 км/год. По дорозі велосипед зламався, і далі туристові довелося йти пішки зі швидкістю 5 км/год. Знайдіть середню швидкість руху на всьому шляху, якщо: а) турист половину часу їхав і половину часу йшов; б) турист половину шляху їхав і половину шляху йшов. Чому середня швидкість у випадках а) й б) не збігається?

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Завдання для самостійної роботи

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Достатній рівень 1. Поїзд рухався на підйомі із середньою швидкістю 60 км/год, а на спуску його середня швидкість склала 100 км/год. Визначте середню швидкість на всій ділянці шляху, якщо врахувати, що спуск удвічі довший, ніж підйом. 2. Першу половину шляху автомобіль ішов зі швидкістю, у 8 разів більшою, ніж другу. Середня швидкість автомобіля на всьому шляху дорівнює 16 км/год. Визначте швидкість автомобіля на другій половині шляху.

Слайд 14

Слайд 15

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2011 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 8 клас./ Кирик Л. А.— Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 352 с. 2. Сайти: triturista.hut1.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика