X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль фізики в нашому житті

Завантажити презентацію

Роль фізики в нашому житті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забруднення навколишнього середовища

Слайд 2

Із виникненням людського суспільства відбулися і відбуваються все нові й нові зміни у стані біосфери

Слайд 3

Забруднення атмосфери Засмічення атмосфери — газової оболонки Землі — одна з важливих і особливих екологічних проблем сьогодення.

Слайд 4

Небезпечним забруднювачем повітря є тютюновий дим гектарами вирубуються ліси

Слайд 5

Повітря забруднене викидами автотранспорта

Слайд 6

Основні методи боротьби із забрудненням повітря: скорочення кількості електростанцій за рахунок будівництва більш потужних, обладнаних новітніми системами очищення й утилізації газових та пилових викидів; очищення вугілля до його використання на ТЕС; заміна вугілля і мазуту на ТЕС екологічно чистим паливом — газом; регулювання двигунів внутрішнього згоряння в автомобілях, встановленням на них спеціальних каталізаторів для нейтралізації чадного газу, заміною шкідливого етилового бензину, що забруднює повітря свинцем, найменш екологічно шкідливий. Особливе значення в очищенні атмосферного повітря має озеленення міст і сіл, особливо промислових зон.

Слайд 7

Забруднене повітря згубно впливає на здоров`я людини

Слайд 8

Забруднення ґрунту Земля — це основа сільськогосподарського виробництва, що забезпечує людину продуктами харчування як рослинного, так і тваринного походження.

Слайд 9

Внаслідок діяльності людини відбувається ерозія ґрунтів

Слайд 10

Методи збереження ґрунту: правильне формування культурного агроландшафту; організація і дотримання польових, овочевих, кормових сівозмін; перехідна прогресивні форми обробки ґрунту, ефективні й легкі машини та механізми; скорочення повторної обробки ґрунту; застосування поряд з ультрахімічним методом господарювання біологічного землеробства без використання отруйних хімікатів і неякісних мінеральних добрив.

Слайд 11

Забруднення водойм Вода — не тільки джерело кисню і водню, але і найбільш значна складова частина тіла всіх живих істот: у тілі людини вона складає близько 70% маси, у рослинному організмі — до 95 %.

Слайд 12

Слайд 13

використання і нормування якості води; скорочення стоків у водойми шляхом удосконалення технологічних процесів ряду виробництв; очищення стічних вод. Методи збереження чистоти водойм

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика