X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оптичний прилад Клода Шаппа

Завантажити презентацію

Оптичний прилад Клода Шаппа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОПТИЧНИЙ ПРИЛАД КЛОДА ШАППА ПІДГОТУВАЛА УЧЕНИЦЯ 11-Б КЛАСУ МОРОЗ МАРІЯ

Слайд 2

Клод Шапп Клод Шапп - французький механік, винахідник оптичного телеграфу. У 1791 році Клод сконструював лінію оптичного телеграфу. Сигнал передавали пристрої, які Клод назвав «тахіграфамі», зовні вони нагадували величезні часові циферблати.

Слайд 3

З історії створення У 1792 році у Франції Клод Шапп створив систему передачі інформації за допомогою світлового сигналу , яка отримала назву «Оптичний телеграф».

Слайд 4

Загальний вигляд У найпростішому вигляді це був ланцюг типових будівель , з розташованими на покрівлі жердинами з рухомими поперечиною , яка створювалася в межах видимості одне від іншого. Жердини - семафори - управлялися за допомогою тросів спеціальними операторами зсередини будов.

Слайд 5

Таблиця кодів Шапп створив спеціальну таблицю кодів , де кожній букві алфавіту відповідала певна фігура, утворена семафором , залежно від положень поперечних брусів щодо опорною жердини . Система Шаппа дозволяла передавати повідомлення на швидкості два слова в хвилину і швидко поширилася в Європі. У Швеції ланцюг станцій оптичного телеграфу діяв до 1880 року.

Слайд 6

Слайд 7

Висновок Загалом, нарешті навчилися передавати електромагнітний сигнал на великі відстані. Понеслося - спочатку прості повідомлення, потім кореспондентські мережі почали передавати по телеграфу новини для багатьох газет, потім з'явилися цілі телеграфні агентства.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика