X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Механіка

Завантажити презентацію

Механіка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кінематика Російський академик Л.Єйлер (1736) заснував основи кінематики і динаміки обертаючого руху твердих тіл. Кінематика – розділ механіки розглядаючий рухи тіл незалежно від фізичних причин або сил, визиваючи це рухом.

Слайд 3

Це наука, яка вивчає рух тіл в залежності від діючих на них сил. В якості першого закону динаміки І.Ньютон прийняв принцип Галілея інерції. Галілей сформулював цей принцип у виді з слідства проведених ним опитів при вивченні падіння тіл по похилій площині. Він не розрізняв поняття “сила” і “маса” тому встановлений ним принцип інерції не претендував на фундаментальний закон природи. Ньютон поставив цей закон на розділ всієї своєї системи механіки.

Слайд 4

Закони Ньютона Ньютон йде дальше – розглядаючи рух тіла під впливом других тіл, він зв’язує зміни швидкості тіла з силою – мірою цього впливу. В цьому законі властивості інерції тіл проявляється в тому, що зміни стану спокою тіла під впливом сили проходить поступово, а не миттєво. При цьому скорість руху змінюється тим повільніше, чим більша інерція тіла, мірою якого є його маса.

Слайд 5

Два важких предмети (тягарець) підвішуються на однакових нитках один над одним. Нитка підпирається так, щоб вона витримала напругу, рівну масі одного тягарця, и обривалася при напрузі, рівній масі обох тягарців. Тоді якщо повільно опустити спочатку верхній тягарець, підтримуючи нижній, а потім повільно опустити нижній тягарець, то верхня нитка обірветься.

Слайд 6

Якщо опустити нижній тягарець не повільно, а раптово, вийнявши з-під нього підставку, то обірветься не верхня, а нижня нитка. Розглядаючи дослід не важко пояснити, якщо взяти до уваги, то, по-перше, нитка діє з визначеною силою на тягарець, тільки тоді вона розтягнеться, і по-друге, обірветься нитка тоді, коли її довжина досягає допустимого.

Слайд 7

Тепер зрозуміло, чому, коли нижній тягарець падає з деякої висоти, обірветься не верхня, а нижня нитка: справа в тому, що верхній тягарець не може миттєво розвинути велику швидкість, а нижній не може миттєво втратити свою швидкість, тому що тягарець має інерцію.

Слайд 8

Автори презентації Чаплінська Алла, Підгородецький Сергій, Коваль Маріна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика