X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Механічна робота

Завантажити презентацію

Механічна робота

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Механічна робота 8 клас

Слайд 2

Мета: Ознайомити учнів з поняттям роботи у фізиці; встановити залежність роботи від величин; навчити обчислювати механічну роботу. Розвивати логічне мислення. Виховувати уважність та спостережливість.

Слайд 3

Визначення слова “робота”: як позначення професії як позначення характеру діяльності як визначення стану як оцінки результату праці як хактеристики складності роботи

Слайд 4

Робота залежить від: Прикладеної сили Модуля переміщення

Слайд 5

У фізиці робота виконується тоді, коли тіло рухається під дією прикладеної до нього сили.

Слайд 6

Робота = сила переміщення А= F S

Слайд 7

1Дж= 1Н 1м 1кДж = 103 Дж 1МДж = 106 Дж

Слайд 8

Коли робота = 0: Якщо S= 0 Якщо F┴S

Слайд 9

Розв'язування задач: 1. У яких з наведених нижче випадках виконується механічна робота: а) хлопчик вилазить на дерево; б) дівчинка грає на фортепіано; в) вода тисне на стінку посудини; г) вода падає з греблі? 2. На столі лежить книжка. Зобразіть на рисунку сили, які на неї діють. Чи виконують ці сили роботу? 3. Із шахти завглибшки 600 м підіймають вантаж масою 1,5 т. яку роботу потрібно при цьому виконати? 4. Під дією сили 100 Н було виконано роботу в 500 дж з переміщенням тіла. На яку відстань перемістилося тіло?

Слайд 10

Вивчити параграф 17 Розв'язати задачу: тіло падає з висоти 40 м. сила тяжіння при цьому виконує роботу 2 кДж. Яка сила тяжіння діє на тіло? Домашнє завдання:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика