X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лабораторна робота. Складання найпростішого оптичного приладу

Завантажити презентацію

Лабораторна робота. Складання найпростішого оптичного приладу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розв’язування задач Лабораторна робота. Складання найпростішого оптичного приладу Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Розв’язування задач Задача 12.25. Яке зображення дає об’єктив мікроскопа: дійсне чи уявне? Пряме чи обернене? Задача 12.26. Юний винахідник спробував зробити мікроскоп з двох однакових збиральних лінз з фокусною відстанню F . Він розмістив ці лінзи на відстані 3,5F одну від одної, а предмет висотою h — на відстані 1,5F від першої лінзи (об’єктива). Який розмір зображення предмета, що його дає цей саморобний мікроскоп? Пряме це зображення чи обернене?

Слайд 3

Лабораторна робота № 12. Складання найпростішого оптичного приладу

Слайд 4

Одними з найпростіших оптичних приладів можна вважати перископ і зорову трубу. Діючі моделі цих приладів можна скласти з наданого вам обладнання. Перископи використовують для спостереження за об’єктами, розташованими поза зоною прямого бачення. А зорові труби створюють ефект збільшення. Якщо зорова труба складається з двох збиральних лінз, фокусні відстані цих лінз мають бути різними, а сума цих відстаней має дорівнювати відстані між лінзами.

Слайд 5

Доповнити схему перископа

Слайд 6

Контрольні питання 1) Під яким кутом до екрану (дослід 1) мають бути розташовані дзеркала, щоб вам удалося побачити предмет у перископ? 2) Якщо в зорову трубу входить паралельний пучок променів, то виходить з неї теж паралельний пучок. Як мають бути розташовані об’єктив і окуляр, щоб ця умова виконувалася? Зробіть для пояснення рисунок. 3) Наведіть приклади відомих вам оптичних приладів, в яких використовуються лінзи та дзеркала.

Слайд 7

Домашнє завдання Повторити матеріал за темою, підготуватися до тематичного оцінювання.

Слайд 8

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2010 Джерела: 1. Усі уроки фізики. 7 клас / Гельфгат І. М., Петракова М. О. — Х.: Вид. група. «Основа», 2007.— 144 с. 2. Уроки фізики в питаннях і завданнях. 7 клас / Мовчан А. О. — Х.: Вид. група «Основа», 2008.— 144 с. — (Б-ка журн. «Фізика в школах України». Вип. 8 (56)).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика