X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
генератори електричного стуму

Завантажити презентацію

генератори електричного стуму

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОЛІМЕРИ Виконав учень 8 класу Григорчук Любомир

Слайд 2

Полімерами називають високомолекулярні сполуки, молекули яких складаються з великої кількості частин простої речовини – атомних угруповань, що багатократно повторюються. Структурні одиниці, з яких складаються полімери називаються мономерами. Схематично молекулу полімеру можна зобразити так:

Слайд 3

За походженням полімери поділяються на: природні або натуральні, до яких відноситься велика група (білки, крохмаль, целюлоза, натуральний каучук, природний графіт та ін.). синтетичні — утворені синтезом з низькомолекулярних речовин — мономерів (поліетилен з етилену, полістирол із стиролу). Це ведуча група, тому що синтез дозволяє цілеспрямовано регулювати склад і властивості. штучні — утворюються з природних полімерів шляхом їхньої хімічної модифікації (наприклад, при взаємодії целюлози з азотною кислотою утворюється нітроцелюлоза).

Слайд 4

Природні полімери Білки

Слайд 5

Крохмаль

Слайд 6

Целюлоза

Слайд 7

Натуральний каучук

Слайд 8

Природний графіт

Слайд 9

Синтетичні: Полістирол із стиролу

Слайд 10

Поліетилен з етилену

Слайд 11

Штучні Нітроцелюлоза

Слайд 12

Особливі механічні властивості: еластичність - здатність до високих оборотним деформаціям при відносно невеликому навантаженні (каучуки); мала крихкість склоподібних і кристалічних полімерів (пластмаси, органічне скло); здатність макромолекул до орієнтації під дією спрямованого механічного поля (використовується при виготовленні волокон і плівок).

Слайд 13

Особливості розчинів полімерів: висока в'язкість розчину при малій концентрації полімеру; розчинення полімеру відбувається через стадію набухання.

Слайд 14

Особливі хімічні властивості: здатність різко змінювати свої фізико-механічні властивості під дією малих кількостей реагенту (вулканізація каучуку, дублення шкір і т. п.). Особливі властивості полімерів пояснюються не тільки великою молекулярною масою, а й тим, що макромолекули мають ланцюгове будову і володіють гнучкістю.

Слайд 15

Застосування Полімерні матеріали мають комплекс характеристик, які при умілому їхньому використанні забезпечують ефективні експлуатаційні властивості виробів та рентабельність їхнього виробництва. До основних переваг полімерів відносять: висока технологічність, завдяки якій з виробничого циклу можна вилучити трудомісткі та коштовні операції механічної обробки виробів; мінімальна енергомісткість обумовлена тим, що температура переробки цих матеріалів становить, як правило, 150–250 °C, що значно нижче ніж у металів та кераміки; можливість отримання за один цикл формування відразу декілька виробів, у тому числі складної конфігурації, а при виробництві погонажних виробів вести процес на великих швидкостях; практично всі процеси переробки автоматизовані. У наслідок перелічених особливостей полімери отримали виключно широке розповсюдження та ефективно використовуються практично в усіх галузях світового господарства.

Слайд 16

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика