X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Енергія Сонця

Завантажити презентацію

Енергія Сонця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сонячна енергія Підготувала Скирута Карина учениця 11-А класу

Слайд 2

Здавна люди задавалися питанням: як можна використовувати сонячну енергію?

Слайд 3

Перші сонячні батареї з'явилися у Франції.

Слайд 4

Сонячна енергія нерівномірно розподіляється по поверхні Землі. Тому системи, що використовують сонячну енергію, не мають постійну потужність ні протягом світлового дня, ні протягом року.

Слайд 5

Використання сонячної енергії називають геліоенергетикою

Слайд 6

На сьогодні найбільш актуальним в Україні є отримання теплової енергії від Сонця для обігріву помешкань та гарячого водопостачання. Особливо це стосується приватних осель . Використання таких геліосистем роблять вас енергетично незалежним від підвищення цін на газ і електроенергію.

Слайд 7

Декілька таких сонячних батарей цілком можуть розв’язувати всі енергетичні проблеми невеликого селища. У країнах з великою кількістю сонячних днів давно вже діють сонячні електростанції.

Слайд 8

Енергію Сонця можна використовувати всюди: у калькуляторах і автомобілях, водонагрівачах, фонтанах, будівлях, на електростанціях і супутниках.

Слайд 9

Від Сонця залежать усі джерела енергії: енергія вітру, води, вугілля, нафти і природного газу. Саме тому у багатьох країнах світу, і в Україні також, споруджують сонячні електростанції.

Слайд 10

Основним недоліком сонячної енергії є те, що вона може зникати у хмарні дні і недоступна у нічний час.

Слайд 11

Позитивні сторони сонячної енергетики Енергія Сонця не забруднює навколишнє середовище, не виділяє шкідливих газів, її не можна розлити, як нафту. Вона є абсолютно безкоштовною. Сонячні батареї довговічні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика