X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
електричні поля

Завантажити презентацію

електричні поля

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: “Вплив електричного поля на живі організми” Підготував: Трач Б.

Слайд 2

Електрична енергія – найбільше відкриття людства, без якого цивілізації в її сьогоднішньому вигляді не існувало б. Електромагнітне поле завжди виникає при русі вільних електронів в провіднику, тому передача електричної енергії супроводжується інтенсивним електромагнітним випромінюванням.

Слайд 3

У певних випадках електромагнітне випромінювання має більш згубний вплив на живий організм, ніж радіаційне випромінювання. Справа в тому, що радіаційний фон був на нашій планеті завжди і в певні часи його рівень був вищий ніж в Чорнобильській зоні відчуження. Рівень же електромагнітного поля землі з кожним роком тільки збільшується, що пов’язано з людською діяльністю. 

Слайд 4

 Лінії електропередач і деякі інші енергетичні установки створюють електромагнітні поля промислових частот (50 Гц) у сотні разів вищий за середній рівня природних полів.

Слайд 5

Несприятливий вплив електромагнітного поля, створюваного ЛЕП, проявляється вже при напруженості поля, рівної 1 кВ / м. У людини порушується робота ендокринної системи, обмінні процеси, функції головного і спинного мозку та ін

Слайд 6

 Електричні поля промислової частоти оточують людину цілодобово, завдяки випромінюванням від електропроводки, освітлювальних засобів, побутових електроприладів, ліній електропередач тощо.Особливо небезпечно дію електромагнітних випромінювань на дітей, підлітків, вагітних жінок та осіб з ослабленим здоров’ям.

Слайд 7

Результати проведених досліджень з оцінки впливу стільникового телефону, комп’ютера та інших сучасних радіоелектронних засобів на різні організми як у робочому, так і у вимкненому стані виявилися невтішними і показали вкрай негативний їх вплив на стан біологічних об’єктів, яке проявлялось: -У зниженні рухової активності і виживання мікроорганізмів; - У збільшенні смертності мікроорганізмів; - В погіршенні регенерації тканин; - В порушенні ембріонального і личинкового розвитку; - У зниженні біохімічних реакцій, порушення метаболізму; - У зниженні енергетичного потенціалу у всіх життєво важливих системах організму.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика