X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікава фізика це весело

Завантажити презентацію

Цікава фізика це весело

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК №1 Задачі з фізики – Україна в цікавих фактах

Слайд 2

ГОРА ГОВЕРЛА Альпініст піднімався на найвищу гору України – Говерлу із середньою швидкістю 20км\год. Скільки часу затратив альпініст, якщо він пройшов відстань утричі більшу, ніж висота гори, яка становить 2061 метр?

Слайд 3

Заєць Найшвидша тварина суходолу нашої країни – заєць. Він може розвинути швидкість до 70км\год. Записати залежність від часу відстань зайця відносно лисиці, яка біжить за ним зі швидкістю 60км\год.

Слайд 4

Потяг Великоваговий потяг завдовжки 6 км уперше пройшов в Україні 1986р. За який час він мине платформу, довжина якої становить 900 м, рухаючись зі швидкістю 18км\год? Скільки часу проходитиме повз платформу один із його вагонів?

Слайд 5

ПРУДКА ЖАБА Найкращим стрибуном української фауни вважається прудка жаба. Вона стрибає на 2 м в довжину і на 1 м у висоту. З якою швидкістю і під яким кутом до горизонту стрибає жаба?

Слайд 6

ГОРА АЙ-ПЕТРІ Найбільша швидкість вітру в Україні - 50м\с зафіксована на горі Ай – Петрі в грудні 1947 року. Виразити цю швидкість у кілометрах за годину. Який шлях долає вітер за одну хвилину? Побудувати графік залежності переміщення від часу.

Слайд 7

ВОЛЗЬКА ГЕС - ДОНБАС В Україні стала до ладу перша в світі ЛЕП (Волзька ГЕС – Донбас) постійного струму напругою 800к В. Чи можна по такій ЛЕП передавати змінний струм напругою 600кВ? 800кВ? 1МВ?

Слайд 8

Фунікулер Перший фуніукльор було споруджено в Одесі 1901 року. Довжина лінії становить 238 метрів, рейс вагона триває 2,5 – 3 хвилини. Яка середня швидкість руху вагона?

Слайд 9

Модрина Найвищим деревом в Україні можна вважати модрину в Рахові, яка росла 140 років і мала висоту 54м. Вважаючи, що з цієї висоти тіло почало падати зі сталим прискоренням і через деякі три однакові інтервалу часу впало на землю. Визначте шлях, пройдений тілом за кожний інтервал часу.

Слайд 10

Водоспад Найвищий водоспад у нашій країні – Учансу(Кримські гори). Його висота становить 98,5м. Визначити: скільки часу вільно падатиме вода з цієї висоти ; яка сила опору повітря, якщо прискорення 1л води 4,8м\с2; яка швидкість води в момент падіння?

Слайд 11

Гриб Найшвидше росте гриб весела смердючка – за 2хв його шапка піднімається на 5мм. На скільки підросте за добу (24 години) бамбук, якщо його швидкість в 10 разів менша?

Слайд 12

МІСТ ІМ. ПАТОНА Першим суцільнозварним мостом у світі став міст ім. Патона, збудований 1953р.,який з'єднав береги Дніпра в Києві. Довжина моста становить 1543м. Пішохід, рухаючись зі швидкістю v, долає цю відстань за час t. Чи за такий самий час перепливе річку човен, якщо її ширина дорівнює довжині моста?

Слайд 13

ВЕЛИКИЙ КАНЬЙОН КРИМУ Найглибший каньйон в Україні – це так званий Великий каньйон Криму. При довжині 3км висота схилів становить майже 350м, ближче до дна каньйон звужується до 2-3м, а відстань між стінами у верхній частині 150 – 200м. Оцініть масу вимитого ґрунту, якщо його середня густина становить 1500кг\м3.

Слайд 14

САПСАН Найшвидшим птахом в Україні є сапсан. Нападаючи на здобич, він розвиває швидкість понад 300км\год. Яку відстань (у метрах) сапсан пролітає за 1с? Побудувати графік залежності: Шляху від часу; Швидкості від часу, якщо 0,5хв він летів рівноприскорено, а 1хв – рівномірно.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика