X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вуличний футбол для розвитку та толеранції

Завантажити презентацію

Вуличний футбол для розвитку та толеранції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект “Вуличний футбол для розвитку та толеранції” Іван Кульчицький

Слайд 2

ІДЕЯ Нова пропозиція гри для молоді, що базується на футболі, але з додатками правил Fair Play та іншими додатками.

Слайд 3

Особливості участі в проекті Не важлива Ваша стать (дівчата, хлопці); Не важливі Ваші фізичні дані; Не важливі Ваші вміння грати у футбол; Не важливе Ваше походження; Не важливий Ваша соціальний стан.

Слайд 4

Важливо!!! Позитивний настрій; Відкритість до нового; Активна участь у грі!

Слайд 5

Завдання проекту: Навчання відповідальності суспільства як господарів Євро 2012; Робота з молоддю, особливо з неблагополучних сімей та зі звичайними можливостями; Розвиток толеранції та відкритості до іншої людини; вміння розв’язувати конфлікти без застосування сили; вміння комунікації з іноземцями; вміння приймати спільні рішення та формувати спільну діяльність!

Слайд 6

Особливості гри: Час гри: 10 хв; (залежить від кількості команд та величини поля); Склад команди – 4 або 8 осіб; Не має воротаря; Заміна відбувається як в хокеї; Немає судді (всі спірні питання вирішується в сфері діалогу)!

Слайд 7

Нарахування балів: 2-а блоки: 1.Блок – Виграш – 3 бали і 1 бал; Реміс по 2 бали; 2.Блок – збереження балів Fair play від 1 до 3 балів з них: 1 бал за активність в сфері діалогу; 1 бал виконання святкових привітань; 1 бал за участь в команді дівчат. Гол забитий дівчиною рахується за 2 бали!

Слайд 8

Але це не тільки футбол! М’яч – це інструмент комунікації в міжнародних групах без слів! Пізнання культури та звичаїв інших країн! Виховні, інтеграційні, пізнавальні моменти! Коло друзів! Презентація своїх країн!

Слайд 9

Слайд 10

Дякуємо за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізична культура