X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів

Завантажити презентацію

Вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів

Слайд 2

Документи створюють переважно за допомогою друкувальних засобів – персональних комп’ютерів. Окремі внутрішні документи (заяви, пояснювальні записки, доповідні записки тощо), авторами яких є посадові та інші фізичні особи, дозволено оформлювати рукописним способом.

Слайд 3

При підготовці документа за допомогою персонального комп'ютера рекомендовано використовувати шрифти розміром 12-14 друкарських пунктів і гарнітуру Times New Roman. Деякі реквізити (код організації ЄДРПОУ, довідкові дані про заклад, заголовок до тексту документа, прізвище виконавця і номер його телефону, відмітка про наявність документа в електронній формі) можна друкувати меншими розмірами шрифтів (8-11).

Слайд 4

Рекомендовано друкувати тексти документів на папері формату А4 (210 х 297 мм) - через 1 - 1,5 міжрядкового інтервала, а формату А5 (146 х 210 мм) - через 1 міжрядкового інтервалу

Слайд 5

Відповідно до Національного стандарту документи повинні мати такі береги (міліметрів): 30 мм — ліве; 10 мм — праве; 20 мм — верхнє та нижнє.

Слайд 6

Відступи від межі лівого поля документа: 12,5 міліметра — для абзаців у тексті; 92 міліметри — для реквізиту «Адресат»; 104 міліметри — для реквізитів «Гриф затвердження»; 125 міліметрів — для розшифрування підпису в реквізиті «Підпис».

Слайд 7

Не робиться відступ від межі лівого поля для реквізитів «Дата документа», «Заголовок до тексту документа», «Текст» (без абзаців), «Відмітка про наявність додатків», «Прізвище виконавця і номер його телефону», «Відмітка про виконання документа і надсилання його до справи», найменування посади у реквізитах «Підпис» та «Гриф погодження», засвідчувального напису «Згідно з оригіналом», «СЛУХАЛИ», «ВИСТУПИЛИ», «ВИРІШИЛИ», «УХВАЛИЛИ», «ПОСТАНОВИЛИ», «НАКАЗУЮ» тощо.

Слайд 8

Під час оформлення документів на двох і більше сторінках друга та наступні сторінки повинні бути пронумеровані. Номери сторінок ставляться посередині верхнього поля аркуша арабськими цифрами без зазначення слова «сторінка» та розділових знаків. Перша сторінка не нумерується.

Слайд 9

На бланку друкується тільки перша сторінка документа, а наступні – на чистих аркушах паперу. Якщо текст документа займає більше однієї сторінки, то на другу сторінку не можна переносити один підпис, на ній має бути не менше двох рядків тексту.

Слайд 10

Під час формування справ Документи групуються у справи в хронологічному та/або логічному порядку. За обсягом справа не повинна перевищувати 250 аркушів (30 - 40 міліметрів завтовшки).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Діловодство