X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Забавлянки

Завантажити презентацію

Забавлянки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забавлянки Художник Литвин-Синявська Тетяна

Слайд 2

Сорока-Ворона На припічку сиділа, Діткам кашку варила. - Цьому дам, цьому дам, Цьому дам і цьому дам, А цьому не дам, Бо цей буцман Дров не носив, Діжі не місив, Хати не топив, Діток гуляти не водив - Тільки ледарем ходив.

Слайд 3

Ладі-ладусі, - Де були? - В бабусі. - А що їли? - Кашку. - А що пили? - Бражку! - А що на закуску? - Хлібчик і капустку. - Гай, гай на бабину хату калачиками ласувати!

Слайд 4

Два півники, два півники Горох молотили, Дві курочки, дві курочки До млина носили. Коза меле, коза меле, Кізка підсипає, А маленьке козенятко З ковша вигрібає.

Слайд 5

А сова із дупла Очицями луп, луп: - Ой, якби не дітвора, - То я пішла б туп, туп. Старий дід, той ведмідь Став і пришиває, А лисичка-майстеричка Хустки вишиває.

Слайд 6

Стара господиня розкрила буфет, щоб песику дати собачих галет. В буфеті ж біда - ні галет, ні котлет! Що вдієш - у мишки сьогодні бенкет.

Слайд 7

По дорозі йшов бичок, Бачить - лізе їжачок, Як лизнув його бичок - Поколов свій язичок. Їжачок сміється: "То-то, не бери всього до рота."

Слайд 8

Падав сніг на поріг, Кіт зліпив собі пиріг, Поки смажив, поки пік- То пиріг водою стік. Кіт не знав, що на пиріг Треба тісто, а не сніг!

Слайд 9

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання