X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
У казки на гостинах

Завантажити презентацію

У казки на гостинах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературна вікторина Підготувала : Мельник Людмила Арсеніївна  Вчитель вищої категорії ЗНЗ №8 м.Києва

Слайд 2

В нашій школі знову свято  Чути музику і сміх.  На казковім святі нині  Ми вітаємо усіх.  Обіцяєм, що не буде  Ніхто нині сумувати,  Всіх ми кличем разом з нами  Участь в конкурсі узяти.  Визначати переможців  Буде в нас журі поважне,  Воно буде знаєм точно  Об’єктивне і уважне.  А якщо вже хтось програє,  Що ж, на те вона і гра є. 

Слайд 3

1 раунд «Розминка» .  

Слайд 4

Слайд 5

Казка 1  «Я вирішив просто подорожувати світом і не знав, що все так станеться. Я гадав, що всі так само добрі, як мої Дідусь та Бабуся. Але виявилося, що у цьому світі мешкають і злі, і жорстокі, і хитрі…»

Слайд 6

Казка 2  «Оце так хвіст у цієї Мишки! Не зрівняти його ані з кулаком Дідуся, ні з кулаком Бабусі. Й треба ж було цій Мишці вибігти у найнеслушніший момент. Зараз би усі дивувалися з мене. Лежало б я на видноті…» 

Слайд 7

Казка 3  «Мені приємно знаходитися на голівці цієї Дівчинки. Вона мені подобається. Завжди охайна. Мені подобається разом з нею подорожувати лісом, навідуватися до бабусі. Але є єдина вада: моя хазяйка занадто довірлива. Тому з нею трапляються різні негаразди…» 

Слайд 8

Казка 5  «Безперечно, ми б не хотіли її підводити. Ми б могли відстати, вся ця історія закінчилася б там, на балу. Але ми не маємо права ні поспішати, ні відставати…»

Слайд 9

Казка 6  «Для мене дуже шкідливо стільки часу знаходитися у воді… Дякую цьому допитливому й неслухняному хлопчикові. Якби не він й не черепаха, хтозна,скільки б це довелося мені лежати на дні?..»

Слайд 10

Казка 7  «Я, звичайно ладна була виконати всі її побажання. Бо її чоловік врятував мені життя. Але, кінець кінцем, я зрозуміла: чим більше людині давати, тим більше вона хоче. Ось і доводиться таким людям залишатися коло розбитого корита…»

Слайд 11

1. Як гукала мати Івасика Телесика?   2. Як кликав Пiвник Котика на допомогу? 3. Як просив Iвасик-Телесик гусеняток про порятунок? 4. Як вiдказувала звiрям Коза-Дереза, коли сидiла у заячiй хатцi?

Слайд 12

3 конкурс «Впізнай, з якої казки» 

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Назвати якнайбільше казок, в назві яких є число. 

Слайд 16

«До якої казки прислів’я ?» 

Слайд 17

Слайд 18

http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i092/1108/60/e918556f2ee2.jpg.html блокнот Титульный слайд http://radikal.ru/F/s007.radikal.ru/i301/1103/99/6199f83a006a.png.htm мальчик с карандашом http://radikal.ru/F/i082.radikal.ru/1104/4f/315eaf1515d8.png.htm мальчик http://radikal.ru/F/i060.radikal.ru/1008/11/c307d759d821.png.html ранец Рабочий шаблон авторский Вы можете использовать данное оформление для создания своих презентаций, но в своей презентации вы должны источник шаблона: Рожко Наталья Викторовна МОУ СОШ №32 г. Комсомольска-на-Амуре Учитель начальных классов http://pedsovet.su/ Для шаблона использованы источники:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання