X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ 2013

Завантажити презентацію

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ 2013

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета: формувати щоденну потребу у читанні книги; розширювати читацький світогляд, уявлення учнів про значення книги у житті людини; сприяти духовному збагаченню, підвищенню культурного рівня особистості; виховувати шанобливе ставлення до книги як до духовної та матеріальної цінності.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

У книги люди, наче бджоли в соти, Знесли духовний, чародійний мед. Ми читаємо завзято, А читання нам – це свято! Книжки, книжки, душі моєї друзі. Улюблені герої будуть друзями тобі.

Слайд 6

Слайд 7

110-й річниці від дня народження Наталі Забіли присвячується Творчість Наталі Забіли – це материнська пісня, цікава, барвиста, розумна, копітка, дбайлива. В. Бичко Знайомство з життєвим та творчим шляхом письменниці. Читаємо з захватом книжки І про майбутнє мрієм. Разом з героями п'єси "Весняна казочка” діти зустріли весну. На квітку з квіточки без краю Літаємо і ми бджілки.

Слайд 8

95-й річниці від дня народження Олеся Гончара присвячується Його душа - собор надій високих. Роздуми на тему: "Собор як символ духовної краси людини". Собори душ своїх бережіть, друзі… Собори душ!.. Олесь Гончар - це письменник, який чудово поєднує лірику з епосом, романтизм із реалізмом. Найвища краса – це краса вірності.

Слайд 9

Слайд 10

Блог бібліотекаря Галини Симоненко – візитна картка бібліотеки ЗОШ № 5

Слайд 11

100-летию Сергея Михалкова посвящается Увлекательнее чтения Ничего на свете нет. Кто не знает дядю Стёпу? Дядя Стёпа всем знаком. Мы читали Михалкова Учили наизусть. Приглашаю поиграть. Кто в викторине победит? Конечно, лучший эрудит. Я к вам обращаюсь, товарищи, дети: Полезнее книги нет вещи на свете! Пусть книги друзьями заходят в дома, Читайте всю жизнь, Набирайтесь ума! С. Михалков

Слайд 12

Слайд 13

Гра “Літературний ланцюжок”. Бліц-вікторина з глядачами. Гра “Літературний марафон”. Шляхова Т., Венська А., Дружинець А., Матюхіна А. - кращі читачі класу.

Слайд 14

Слайд 15

Кращі читачі 2013 року Благодійна акція “Книга - в дарунок бібліотеці”. 109 примірників дитячих книг подарували читачі шкільній бібліотеці.

Слайд 16

Источник шаблона: Ранько Елена Алексеевна Сайт: http://pedsovet.su/ Презентацію підготувала бібліотекар ЗОШ № 5 м. Токмака Симоненко Галина Вікторівна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання