X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ознайомлення з життям і творчістю поета Грицька Бойка

Завантажити презентацію

Ознайомлення з життям і творчістю поета Грицька Бойка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Соколова Надія Ігорівна

Слайд 3

Народився 5 вересня 1923 року в селі Оленівка на Донеччині в сім’ї службовця. Після закінчення школи Грицько пішов на фронт. Служив рядовим кулеметного взводу, а потім і офіцером-зв’язківцем. Брав участь у важких довготривалих боях під Сталінградом, був поранений і контужений. Удостоєний бойових урядових нагород. Григорій Пилипович Бойко (1923-1978)

Слайд 4

Після війни вчився та закінчив став студентом українського відділу літературного факультету Донецького педагогічного інституту. Розпочав писати свої веселі вірші для діток. Помер 25 вересня 1978 року

Слайд 5

Кращі твори Грицька Бойка перекладені багатьма мовами світу. В Україні ще за життя поета вийшло понад п’ятдесят його книжок. Перевидаються і популярні вони  до сьогодні.

Слайд 6

Робота над твором «Як невдаха виступав» -Попрацюємо над інтонацією вірша. -Робота в парах: виразно прочитай вірш сусідові. Чому так закінчилася ця історія? Які смішні фрази використав автор?

Слайд 7

Робота над твором «Хвастунець» -Прочитайте твір вправою «луна» за диктором. -Хто головний герой вірша? -Чому його так названо у вірші? -Доберіть інтонацію та виразно прочитайтею -Прочитайте останню строфу, роз'єднуючи слова.

Слайд 8

Робота над твором «Сашко» -Прочитайте вірш мовчки. Подумайте над інтонацією. -Конкурс на кращого читця цього твору. -Як називаються твори зі смішним, веселим змістом?

Слайд 9

Робота над творами -Прочитайте, добираючи правильну інтонацію.

Слайд 10

Підсумок уроку -Що цікавого ви дізналися про Грицька Бойка? -Які з його творів вам найбільше сподобалися? Чому? -Що таке сміховинки або веселинки? Домашнє завдання С. 39-43читати, вивчити на пам’ять сміховинку на вибір

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання