X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
О.Копиленко "Кріт-неборака"

Завантажити презентацію

О.Копиленко "Кріт-неборака"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Ра-ра-ра: Дуже рада дітвора. Ар-ар-ар: Ми поїдем в зоопарк. Ро-ро-ро: Доберемось на метро. Ру-ру-ру: В зоопарку кенгуру. Ру-ру-ру: Риє кріт собі нору. Ру-ру-ру: Заєць обдира кору. Ра-ра-ра: Закінчилася в нас гра.

Слайд 5

Сторож на баштані Якось зготував обід. Лиш зачувши про обід, До примчався і посмакували, і порозмовляли, Трішки і поспали.. Лихо! покрали!

Слайд 6

Слайд 7

Дата народження: 1 серпня 1900 Місце народження: Костянтиноград Дата смерті: 1 грудня 1958 Місце смерті: Київ Народився 1 серпня 1900 року в місті Костянтиноград у сім’ї залізничника(з 1922 — Красноград) Полтавської губернії. Тут в 1912 році вступає до Красноградської вчительської семінарії і в 1916 році закінчує його круглим відмінником природничого факультету. 1922р- перше оповідання: "Там мабуть край" 1923р. - виходить перша збірка "Кара-круча" 1926р. - оповідання для дітей "Сенчині пригоди" У 1934 року Олександр Копиленко видав збірку оповідань для дітей «В лісі», у якій були цікаві спостереження за природою, життям птахів та звірів. Відтоді і до кінця свого життя він немовби дописував цю книгу. У подальшому під назвою «Як вони поживають» вона отримала популярність серед читачів, неодноразово перевидавалася.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання