X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Казки Ганса Крістіана Андерсена

Завантажити презентацію

Казки Ганса Крістіана Андерсена

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель початкових класів Гмназії “Київська Русь” Єременко Ірина Ігорівна Урок читання на тему: Казки Ганса Крістіана Андерсена

Слайд 2

Мета. Познайомити учнів з казками всесвітньовідомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Навчати слідкувати за розвитком подій, мовою казки, переказувати її зміст близько до тексту. Тип уроку. Урок читання казки.

Слайд 3

Хід уроку І етап «До читання» 1. Прочитай правильно слова. Поєднай їх у пари за змістом. Найсправжнісінька Засмучений Занепогодило задощило принцеса принц

Слайд 4

2. Промов скоромовку : Мокра погода розмокропогодилася.

Слайд 5

3. Допиши порівняння Дощ лив, як ________________.

Слайд 6

4. Поміркуй над значенням слів : Покої – спокій – кімната ____________

Слайд 7

Розповідь вчителя про Г.К.Андерсена Народився датський письменник, славетний казкар у невеликому місті Однесе. Він був єдиною дитиною в сім’ї шевця.

Слайд 8

Батько його був грамотною людиною, любив книги і заохотив до читання й сина. Вчити сина в гімназії батьки не мали змоги, а стати ремісником він не хотів.

Слайд 9

Коли йому минуло чотирнадцять років, він твердо вирішив поїхати у Копенгаген, хоч і сам ще не знав, ким він хоче стати і що робитиме в столиці.

Слайд 10

- Поміркуйте над змістом заголовка «Принцеса на горошині». Які запитання у вас виникають? Розгляньте малюнок: де ви бачите горошину?

Слайд 11

II Етап «Під час читання» Читання казки учителем. Якими словами закінчує письменник казку? Як думаєте, є тут вигадка, чи немає?

Слайд 12

Слайд 13

Повторне читання казки по частинах, характеристика персонажів за їх вчинками, визначення авторського ставлення до описаного. - Про що мріяв принц? Чим він був засмучений? - Доведіть, що він дуже хотів знайти справжню принцесу. Прочитайте в тексті. - Як і коли з’явилася принцеса? Прочитайте опис вечора. -

Слайд 14

Який вона мала вигляд? Прочитайте. - Як принцеса переконала всіх, що вона справжня принцеса? - Чи сподобалась вам вигадка королеви? - Як ви думаєте, чому Андерсен придумав горошину? - Про кого в наш час говорять: «Принцеса на горошині»? - У яких словах визначене авторське ставлення до описаного? Прочитайте.

Слайд 15

Самостійне читання казки учнями, підготовка до переказу її змісту. Переказ змісту казки близько до тексту. Виразне читання казки. Порівняння змісту переказу і авторського змісту. (Чи вдалося в переказі зберегти авторський стиль?)

Слайд 16

ІІІ етап «Після читання» - Які ще казки Андерсена ви читали? - Прочитайте самостійно казки Г.К.Андерсена «Дюймовочка»

Слайд 17

«Русалонька»

Слайд 18

«Олов'яний солдатик»

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Читання