X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Значення обміну речовин і енергії. Живлення і здоров'я

Завантажити презентацію

Значення обміну речовин і енергії. Живлення і здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Значення обміну речовин і енергії. Живлення і здоров'я

Слайд 2

«Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити!» Сократ

Слайд 3

Склад їжі вода Органічні речовини Мінеральні речовини (солі) Вітаміни Білки Жири Вуглеводи

Слайд 4

Термінологічний словник: Раціональне харчування — харчування, за якого до організму з харчовими продуктами надходять усі поживні речовини, вітаміни й мінеральні солі в кількості, що необхідна для нормальної життєдіяльності. Енергетичний баланс — рівне співвідношення енергії, що надходить до організму з їжею, і енергії, що витрачена внаслідок діяльності організму.

Слайд 5

Термінологічний словник: Асиміляція (Анаболізм) - процеси, внаслідок яких відбувається утворення органічних сполук, необхідних для забезпечення життєдіяльності клітин. Дисиміляція (Катаболізм) — процеси, внаслідок яких відбувається розщеплення органічних сполук на більш прості речовини. Обмін речовин (Метаболізм) — сукупність змін, що відбуваються з речовинами з моменту їх надходження до організму з навколишнього середовища до моменту утворення кінцевих продуктів розпаду й виведення їх з організму.

Слайд 6

Ферментативне розщеплення білків, жирів і вуглеводів Транспорт поживних речовин кров'ю до тканин і клітинний метаболізм Виведення кінцевих продуктів метаболізму

Слайд 7

1.Розумова праця - 13500 кДж / добу 2. Механізована фізична праця - 15000 кДж / добу 3. Немеханізована   фізична праця - 17300 кДж / добу 4.Важка   немеханізований праця - 20000 кДж / добу Стомлення не пов'язане з енерговитратами а залежить від нервових процесів під час праці!

Слайд 8

* Піраміда здорового харчування

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія