X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як спилкуються тварини

Завантажити презентацію

Як спилкуються тварини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як спілкуються тварини Подройоко С 7-Б

Слайд 2

Мова Тварин Мова тварин — набір символів та жестів, які складають основу спілкування тварин, сукупність конкретних сигналів — звукових, нюхових, зорових тощо, які діють в даній ситуації і мимоволі відображають стан тварини в даний конкретний момент. Мова тварин уроджена. Вчитися її тварині не доводиться. Якщо курча вилупилося в ізоляції, то й воно володіє «словниковим запасом», який слід мати курці або півневі. У спілкуванні тварин можна знайти низку особливостей, характерних для мовного спілкування людини. Тварини користуються «мовою», так би мовити, не навмисно. Сигнали виражають їх емоційний стан і не призначені для своїх співтоваришів. «Мова» у них – не знаряддя пізнання, а результат роботи органів чуттів. Гусак не повідомляє про небезпеку, а криком заражає зграю своїм переляком.

Слайд 3

Органи чуттів у тварин

Слайд 4

Мова Птахів Птахи «розмовляють» крилами, посвистом, демонструють своє строкате пір’я, різні пози. Але найчастіше вони спілкуються за допомогою звуків. Підраховано, що голоси і пісні птахів мають близько 400 відтінків.

Слайд 5

Мова риб Мова звуків притаманний багатьом звірам. Навіть деякі риби здатні їх видавати для інформування оточуючих про небезпеку або нападі. Наприклад, скат гупає, сом вміє хрюкати, камбала видає дзвін, риба-жаба гуде, сциена співає. Звук народжується у них при вібрації зябер, скреготінні зубів, стисканні міхура. Є риби, які використовують зовнішнє середовище для навмисного створення звуків. Так, лисяча акула б'є по воді хвостом під час полювання, прісноводні хижаки в гонитві за здобиччю виринають

Слайд 6

Мова Котів Кожен господар, спостерігаючи за поведінкою своїх вихованців, помічав, що вони теж вміють розмовляти. Наприклад, кішки по-різному можуть муркотіти, якщо просять їжу, коли відпочивають. Вони нявкають поруч з людиною, але мовчать або шиплять наодинці з родичами, використовуючи для спілкування мова рухів тіла. Особливо цікаво спостерігати за положенням їхніх вух: вертикально підняті означають увагу, розслаблені і витягнуті вперед – спокій, спрямовані назад і притиснуті – загрозу, постійний рух вухами – зосередженість.

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія