X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вплив куріння та алкоголю на здоров’я"

Завантажити презентацію

"Вплив куріння та алкоголю на здоров’я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ми проти куріння! Ми - здорове покоління! Вплив куріння та алкоголю на здоров’я

Слайд 2

За 1 секунду на Землі випалюється 300 тис. цигарок. Паління є причиною 6% смертей у всьому світі. З 1950 року паління вбило 62 мільйони людей і це більше, ніж загинуло у Другій світовій війні. В Україні від хвороб, пов’язаних з курінням, щорічно гине майже 120 тисяч осіб. Паління – підступний ворог людства, найпоширеніша шкідлива звичка! Нікотин вбиває шість видів бактерій, з них вісім видів - корисних

Слайд 3

Паління починає вбивати з першої цигарки. Нікотинову кислоту , яка необхідна для людського організму, виробляють спеціальні клітини. Коли людина курить, ці клітини перестають працювати,а тому виробляється сильний потяг до цигарок.

Слайд 4

Цигарковий дим « багатий» на більш ніж 4 тисячі хімічних сполук, шкідливих для здоров’я . 1 цигарка скорочує життя на 15хв; 1 пачка цигарок — на 5 год; той, хто палить 1 рік, втрачає 3 місяці життя; хто палить 4 роки — втрачає 1 рік життя; хто палить 20 років — 5 років; хто палить 40 років — 10 років.

Слайд 5

Дим цигарок забруднює легені, спричиняє кашель. Здорові легені Легені курця Курці частіше хворіють на рак.

Слайд 6

Курці отруюють не тільки себе, а й тих, хто біля них. У кімнаті накуреній будеш сидіти, Не буде у тебе тоді апетиту І біль у голові будеш ти відчувати, а в розвитку фізичному будеш відставати

Слайд 7

Нікотин утрудняє роботу серця, прискорює пульс. З рота погано пахне. Від диму цигарок жовтіють зуби й пальці.

Слайд 8

КУРІННЯ - причина серцевих нападів, інсультів, хронічних бронхітів, емфізем, різних видів онкозахворювань, особливо раку легень. Смертельна доза нікотину для людини 50-75 мг. Викурюючи 20-25 цигарок на день, людина дістає смертельну дозу нікотину.

Слайд 9

Відмова від цигарок миттєво покращує здоров’я Через 20 хвилин: · Нормалізується кров’яний тиск, уповільнюється пульс; · Температура долонь і ступней підвищується до нормальної; Через 8 год. · Відновлюється нормальний рівень кисню у крові; · Знижується вміст оксиду вулицю; Через 24 год. · Зменшується ризик інфаркту. Через 48 год. · Відновлюється ріст нервових клітин; · Поліпшується нюх і смак; · Полегшується хода; Через 2 тижні – 3 місяці. · Поліпшується кровообіг; · Об’єм роботи легенів збільшується на 30%. Через 1 – 9 місяців. · Збільшується опірність організму, відтак зменшується ризик застуди. Через 1 рік. · Ризик ішемічної хвороби серця знижується вдвічі.

Слайд 10

Я можу сказати таке. Якщо Ви насолоджуєтеся життям, якщо Ви думаєте, що життя в цьому світі чогось та варте, тоді курити – неймовірно тупо. Тому що цим Ви самі собі не даєте пожити по-справжньому. Річард Долл, 2004 р.

Слайд 11

Курити не модно - модно бути здоровим!

Слайд 12

Алкоголізм – це важка недуга. На неї хворіють ті, хто часто вживають спиртні напої.

Слайд 13

Через систематичне отруєння алкоголем можливо захворіти на цукровий діабет. Алкоголь всмоктується в кров, ним можна отруїтися і вмерти. Серед причин смертності алкоголізм на третьому місці.

Слайд 14

Майже всі алкоголіки страждають на цироз печінки, туберкульоз легень. Від алкоголю страждають усі внутрішні органи, особливо мозок.

Слайд 15

Отруєння мозку призводить до того, що людина втрачає здатність мислити - у неї погіршується пам’ять, слабшають розумові здібності.

Слайд 16

Алкоголь « тисне » на дитину: знижується увага вона погано росте

Слайд 17

П’яна людина небезпечна для інших, бо вона не контролює своїх вчинків. На грунті алголізму скоюються важкі злочини Уникайте п’яниць!

Слайд 18

Запам’ятайте! Найкращий спосіб не стати алкоголіком - не вживати спиртного. Запам’ятайте! Найкращий спосіб не стати алкоголіком - не вживати спиртного. Здоров’я – за гроші не купиш

Слайд 19

Подумайте про своє здоров‘я! Зробіть правильний вибір!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія