X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
урок біології

Завантажити презентацію

урок біології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок біології

Слайд 2

Актуалізація опорних знань учнів Закінчити речення: 1.Зародковий розвиток називається …… 2. Після моменту народження настає …….. період. 3. Індивідуальний розвиток організму – це ………. 4. Гаплоїдний набор хромосом характерний для………….клітин 5. Ззовні яйцеклітина оточена оболонками:………. 6. Під час вагітності у жінки функціонує тимчасова залоза внутрішньої секреції… 7.Період від моменту імплантації до утворення плаценти називають……. 8. Плацента виділяє гормон………………… 9. Стать залежить від хромосом …………….. 10. Близнюки є …………… та ………………….

Слайд 3

Завдання№2 Прокоментувати ілюстрації:

Слайд 4

Прокоментувати ілюстрації:

Слайд 5

Прокоментувати ілюстрації:

Слайд 6

Прокоментувати ілюстрації:

Слайд 7

Прокоментувати ілюстрації: 4 тижні

Слайд 8

Прокоментувати ілюстрації: 8 тижнів

Слайд 9

Прокоментувати ілюстрації: 16 тижнів

Слайд 10

Прокоментувати ілюстрації: 24 тижні

Слайд 11

Прокоментувати ілюстрації: 28 тижнів

Слайд 12

Прокоментувати ілюстрації: 36 тижнів

Слайд 13

Прокоментувати ілюстрації:

Слайд 14

ТЕМА УРОКУ: Вікова періодизація людини (зрілий, похилий і старечий вік). Феномен життя і смерті.

Слайд 15

«Довголіття, здоров”я, щастя - справа рук людини» (А.М. Кірхінштейн)

Слайд 16

Мета уроку освітня: продовжити формування уявлення про віковий розвиток людини, зрілий вік і його періоди, похилий вік, старіння і смерть, як біологічні стадії онтогенезу, ознайомити з питання геронтології як теорії старіння та тривалості життя людини . розвиваюча: розвивати уміння порівнювати зміни в організмі людини в різний період постембріонального розвитку; уміння спостерігати та робити висновки і узагальнення; розвивати інтерес до вивчення предмету. виховна: виховувати повагу до людей різного віку, а особливо зрілого та старечого; відповідальне ставлення до свого здоров”я та здоров”я оточуючих,формування здоров”язберігаючих навичок.

Слайд 17

Дати відповіді на запитання: 1.На цьому уроці я дізнаюся про……….. 2.На уроці я усвідомлю………….. 3.Мені буде цікаво……….. 4.Я зможу висловлювати……… 5.Я поміркую про своє ставлення до……….

Слайд 18

Зрілий вік людини Зрілий вік настає у 21 рік і триває до 35 років – це період найпродуктивніший у житті людини.Це пора , коли розвиваються її здібності, які виявляються у конкретній діяльності. Людина створює сім”ю.

Слайд 19

Зрілий вік людини Від 36 до 60років ( у жінок до 56)- другий період зрілого віку. У цей відрізок життя людина намагається реалізувати себе в обраній професії.

Слайд 20

Похилий вік Похилий вік у чоловіків розпочинається із 61 року життя і триває до 74 років, а у жінок з 56 років і до 74 років. В цей час в організмі починають протікати процеси старіння.

Слайд 21

Старечий вік. Довгожителі. Старечий вік починається у 75 років у представників обох статей. Люди, які живуть понад 90 років- довгожителі. Вони активні люди, ведуть здоровий спосіб життя, скромні стосовно свого матеріального становища.

Слайд 22

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія