X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Шлюб і сім’я"

Завантажити презентацію

"Шлюб і сім’я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шлюб і сім’я

Слайд 2

Шлюб – це сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Сім’я –основний осередок суспільства. Сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають спільні права та обов’язки.

Слайд 3

Підстави належності до сім’ї шлюб народження усиновлення

Слайд 4

Повна сім’я (батьки, діти, бабуся, дідусь) Неповна сім’я (дитина з одним із батьків) Подружжя без дітей Одинока людина

Слайд 5

Сім’я в ураїнській традиції базується на повазі до особистості кожного члена родини, спільних інтересах та спільній діяльності.

Слайд 6

З родинних стосунків починаються відносини з сусідами, суспільством і базуються вони на доброзичливості , любові й толерантності.

Слайд 7

Саме в сім`ї дітям прищеплюються найкращі якості: добро, гідність, ввічливість, повага, освіченість, виховується почуття любові до Батьківщини.

Слайд 8

Шлюб тісно пов'язаний з сім'єю. Шлюб визначає для кожного з подружжя відповідні права та обов’язки.

Слайд 9

Право вільно обирати місце проживання Право на утримання Право спільної сумісної власності Право вільно обирати професію та місце роботи Право самостійно обирати майбутнє прізвище Права та обов’язки подружжя: Право особистої приватної власності

Слайд 10

Сім’я – це надзвичайно важлива ланка людського суспільства. Саме в ній продовжується людський рід, виховуються діти. Шлюб є підставою для створення сім’ї.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія