X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
серцеві хвороби

Завантажити презентацію

серцеві хвороби

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Серцеві хвороби Підготувала учениця 5-В класу Доманюк Анастасія

Слайд 2

Поширеність У 2007 році, це — провідна причина смерті в Сполучених Штатах, Англії, Канаді і Уельсі. Лише тільки у Сполучених Штатах вони вбивають одну особу кожні 34 секунди. Щорічно вперше виявляється близько 2 млн хворих з цією патологією, з них кожний другий — працездатного віку. Смертність від хвороб серця та системи кровообігу в Україні займає перше місце і у 2-4 рази вища, ніж у країнах ЄС та світу, причому в нашій країні вмирають від цих захворювань не тільки частіше, але й раніше Захворювання серця належать до найбільш складних і життєвозагрозливих в Україні. У 2004 році зареєстровано понад 10 млн хворих на гіпертонічну хворобу, 7,6 млн хворих — на ішемічну хворобу серця і майже 3 млн осіб — з цереброваскулярними захворюваннями.

Слайд 3

Чинники ризику виникнення хвороб серця Виникнення і перебіг хвороб серця, серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань тісно пов'язані з наявністю чинників ризику, основними серед яких є: Підвищений артеріальний тиск; Порушення ліпідного обміну; Надлишкова маса тіла; Нездоровий спосіб життя: Тютюнопаління; Нераціональне харчування; Зловживання алкоголем; Недостатня фізична активність. Шкідливі фактори: Психоемоційні перевантаження; Шкідливе довкілля на виробництві та в побуті.

Слайд 4

Серцево-судинні захворювання Ішемічна хвороба серця (ІХС)— захворювання, яке характеризується порушенням кровопостачання міокарду внаслідок пошкодження коронарних артерій. Ішемічна хвороба серця, переважно зумовлюється атеросклерозом. Внаслідок появи атеросклеротичної бляшки просвіт судини звужується. Порушення кровоплину в коронарних судинах, призводить до недостатнього кровопостачання серцевого м'яза. Внаслідок припинення кровопостачання серцевого м'яза в зоні ураженої артерії гинуть (некротизуються) його окремі ділянки. Раптова коронарна смерть. Стенокардія. Інфаркт міокарда: Гострий інфаркт міокарда — некроз ділянки серцевого мяза (міокарду) внаслідок абсолютної або відносної недостатності кровопостачання у цій ділянці. Кардіосклероз Безбольова форма ішемічної хвороби серця. Гостра емболія легеневої артерії Артеріальна гіпертензія. Дисліпідемії Кардіоміопатія буквально означає «хвороба серцевого м'яза». Це погіршення моторної функції міокарду (тобто, серцевого м'яза) з будь-якої причини. Люди з кардіоміопатіями, звичайно піддаються небезпеці аритмії та раптовій серцевій смерті.

Слайд 5

Скрцевий м”яз уражений інфарктом

Слайд 6

Щоб немати проблем із серцем потрібно вести здоровий спосіб життя, активно займатись спортом, раціонально харчуватись, не мати шкідливих звичок (вживання алкоголю, тютюнопаління, наркотики), не переїдати, не знаходитись довго у сидячому положенні, регулярно проходити медичні обстеження

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія