X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Селекція тварин"

Завантажити презентацію

"Селекція тварин"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Селекція тварин

Слайд 2

Значення домашніх тварин: Отримання продовольства. Породи кроликів. Кролики м'ясних порід. Кролі на шкуру... Отримання промислової сировини. Шовковий шовкопряд - отримання шовку Транспортний засіб. Породи коней Декоративні цілі

Слайд 3

Дикі предки Дикий предок домашніх коней - тарпан. Тарпан був одомашнений 5-6 тис. років тому. Останній тарпан був убитий в 1814 р. на території сучасної Калінінградської області.

Слайд 4

Дикі предки Дикий предок сучасних корів - тур. Тур був одомашнений в Греції близько 7 тис. років до н. е.. Остання самка туру була вбита в 1624 р. в Польщі.

Слайд 5

Дикі предки Дикий предок домашньої свині - кабан. Одомашнення кабана сталося 6-7 тис. років тому.

Слайд 6

Дикі предки Родоначальником всіх сучасних порід овець вважається муфлон - різновид гірського барана архара.

Слайд 7

Слайд 8

Особливості селекції тварин Не використовується самооплодотворення і вегетативне розмноження. Підбір батьківських пар, обов'язковий облік родоводу. Мала кількість потомства Облік екстер'єру - сукупності зовнішніх форм тварини (зчеплене спадкування).

Слайд 9

Зв'язок продуктивності та екстер'єру На зміну зовнішніх умов різні породи реагуютьне однаково. Поліпшення харчування позначається: У м'ясних порід великої рогатої худоби на збільшенні маси. У молочних порід - на збільшення удою.

Слайд 10

Современные методы селекции животных 1. Гібридизація (віддалена, родинна) Гібридні тварини: 1 - дикий баран архар; 2 - вівці породи прекос; 3 - баран породи архаромеринос.

Слайд 11

2. Штучне осіменіння 3. Трансплантація яйцеклітин

Слайд 12

4. Клонування

Слайд 13

5. Мутагенез

Слайд 14

Визначення якості виробників по потомству Проводиться в тому випадку, якщо необхідно визначити у самців спадкові якості за тими ознаками, які у них безпосередньо не виявляються. Наприклад: Несучість у півнів. Молочність у биків. Руська біла Калмицька

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія