X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Різноманітність живого

Завантажити презентацію

Різноманітність живого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учитель біології Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кривоногова Ганна Георгіївна

Слайд 2

Жива природа не може не вражати своєю різноманітністю та несхожістю різних організмів між собою. Для того, щоб досконало вивчити та розібратися з різноманітністю життя в усіх його формах вчені перш за все спробували їх класифікувати, тобто розділити на групи за спільними ознаками. Наука, яка цим займається носить назву біологічна систематика. Завданням цієї дисципліни є розробка принципів класифікації живих організмів та практичне використання цих принципів для побудову ієрархічної системи.

Слайд 3

Серед тварин вони вирізняли групи з холодною та гарячою кров’ю, рослини ділили на трави та дерева. ФІЛОСОФИ АНТИЧНОГО СВІТУ

Слайд 4

В Епоху Великих Відкриттів (XVI – XVII століття) знання про живу природу були значно розширені і систематика ускладнилась.

Слайд 5

Слайд 6

У біології розрізняють неклітинні та клітинні організми. Неклітинні мають лише одне царство — Віруси. (Царство є найвищою одиницею класифікації). Клітинні організми нараховують два надцарства: прокаріоти, або доядерні, та еукаріоти (ядерні).До прокаріотів належить одне царство Дроб’янки (три підцарства: бактерії, архебактерії та ціанобактерії, або синьо-зелені водорості). Друге об’єднує три царства: Тварини (два підцарства: найпростіші, або одноклітинні, та багатоклітинні), Рослини (три підцарства: справжні водорості, багрянкові та вищі рослини) і Гриби (два підцарства:нижчі та вищі гриби).

Слайд 7

Слайд 8

Для ботанічної номенклатури основними таксономічними категоріями вважають вид, рід, родину, порядок, клас, відділ, царство.

Слайд 9

Загальна характеристика царства Рослини (Plantae) У більшості своїй автотрофні організми зі щільною клітинною стінкою, що складається переважно з целюлози. Розмножуються спорами чи насінням. Переважно прикріпленні організми, найчастіше усього з необмеженим ростом. Так, її дійсно можна вкласти у два речення. А от вже розширений опис рослин в цілому та їх окремих груп буде займати не одну книгу.

Слайд 10

Слайд 11

Гра “Знайди домівку” І команда ІІ команда

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Пристосування організмів до наземно-повітряного середовища

Слайд 15

Слайд 16

Пристосування до водного середовища

Слайд 17

Слайд 18

Грунт

Слайд 19

Пристосування до організменного існування

Слайд 20

Слайд 21

Заповнити таблицю

Слайд 22

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія