X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рефлекси

Завантажити презентацію

Рефлекси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Енергозбережувальні технології Виконали:Чепкаленко

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Енергозбережувальні технології Людство , пройшовши важкий шлях розвитку техніки отримання тепла , створило високотехнологічне обладнання , яке , здавалось би, важко ще більше вдосконалити . І як не парадоксально, повернулося до таких званих "нетрадиційних джерел" - сонця, вітру, води .

Слайд 6

виділяються новітні системи виробництва палива, засновані на процесах так званої "Відновлювана нафти". 

Слайд 7

Чому потрібна енергоощадність? Використання природної енергії пов'язане з двома проблемами Перша запаси викопних видів палива вичерпуються, друга сучасні способи виробництва енергії завдають непоправної шкоди довкіллю та людині внаслідок шкідливих викидів. Тому необхідно її заощаджувати.

Слайд 8

Трлоелектростанції Гідроелектростанції

Слайд 9

Енергозберігаюча лампа Витрата електроенергії енергозберігаючої ламп близько 1000 годин, а середній час роботи енергозберігаючої лампи близько 4000-6000 годин. Якщо поточні взяти тарифи на КВт електроенергії, то витрати від роботи енергозберігаючих ламп в рази менше, ніж від звичайних. 

Слайд 10

Утилізація відходів Утилізація відходів багатогранний процес, який включає в себе безліч цікавих індивідуальних рішень по утилізації ламп ДРЛ і відпрацьованих люмінесцентних ламп (відходи 1 класу небезпеки), утилізації відпрацьованих автомобільних шин, утилізації та переробки акумуляторів, утилізації осаду очисних споруд автомийок та зливостоку, з відкачування та утилізації септиків, відпрацьованих кислот, лугів та електролітів, утилізації відходів парфюмерно-косметичних виробництв

Слайд 11

Висновки Під час перегляду інформації ми розібрали такі поняття як: Енергозбереження Енергозбережувальні джерела Енер

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія