X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект геному людини

Завантажити презентацію

Проект геному людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект геному людини Виконала учениця 11-Б класу, Палієнко Яна

Слайд 2

Прое кт гено му люди ни (англ. Human Genome Project, HGP) — міжнародний проект наукових досліджень геному людини, мета якого полягає у визначенні послідовностей ДНК та локалізація генів та їх функцій.

Слайд 3

Загальна характеристика проекту Його мета — зрозуміти генетичний склад людини, визначивши нуклеотидну послідовність, що складає геном людини, та ідентифікувати фізіологічну роль 20 — 25 тисяч генів, що її складають.

Слайд 4

Проект також досліджує послідовність геномів кількох інших модельних організмів, таких як Escherichia coli, плодової мухи, хатньої миші та інших, що можуть пролити світло на функціонування людських генів.

Слайд 5

Основні цілі: Визначити всі, приблизно 20500 генів ДНК людини Визначення послідовності 3000000000 хімічних пар основ, які складають ДНК людини, Зберігати данц інформацію в базах даних, Покращити інструменти для аналізу даних , Передачі відповідних технологій в приватний сектор, і вирішення етичних, правових та соціальних питань (ЭЛСИ), які можуть виникнути в звязку з проектом.

Слайд 6

Встановлення повної генетичної карти людських генів — важливий крок в розвитку медицини та інших аспектів охорони здоров'я.

Слайд 7

«Геном» будь-якого даного індивідуума (за винятком однояйцевих близнюків і клонованих органзмів) унікальний в деяких ділянках. Дослідження «людського геному», таким чином, залучає дослідження багатьох варіацій кожного гену.

Слайд 8

Поки що проект не досліджує варіації генетичного складу клітин різних тканин організму, на додаток, деякі ділянки гетерохроматину (близько 8% загальної довжини геному) ще залишаються несеквенсованими, як через складнощі секвенсування, так і через невелику кількість активних генів в цих ділянках.

Слайд 9

Історія

Слайд 10

Проект почався в 1990 році спочатку очолений нобелівським лауреатом Джеймсом Ватсоном.

Слайд 11

Перший робочий проект геному був опублікований в 2000 році і завершений в 2003 році, подальший аналіз генів та секвенсування окремих ділянок ДНК все ще продовжується.

Слайд 12

Більшість робіт з секвенсування ДНК та аналізу отриманих даних проводиться в університетах і дослідницьких центрах США і, в меншій мірі, Великої Британії.

Слайд 13

Паралельний проект, розпочатий приватною компанією Селера Джіномікс (англ. Celera Genomics), був розпочатий дещо пізніше та проводиться паралельно міжнародному академічному проекту.

Слайд 14

Дякую з Увагу)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія